Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bąbelki w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 5:21 pm    Temat postu: Bąbelki w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas kochania sie z moim chlopakiem czuje w pochwie bąbelki, coś jakby powietrze lub moze to smieszne ale cos w stylu gazów:)czy któraś z was miała coś podobnego?szczerze mówiąc moze to nie jest nic poważnego ale martwie się, moze to z powodu suchosci lub nadmairu śluzu?pliska o odp.Smile Very Happy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chłopak "tłoczy" powietrze w ciebie ....
z tąd te bąbelki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zgadzam sie z poprzedniczka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też zgadzam sie z poprzednikami Wink nie masz powodu do zmartwien Wink mi tez bardzo czesto to sie przydarza Smile smieszne uczucie
Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez nie jest to obce Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lejla



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki,ale troche smiesznie sie z tym czuje Very Happy ale fajnie ze nie jestem sama,hehe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam smieszne Wink a moze facet ma duze przyrodzenie i stad te odgłosy Laughing hehe
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lejla



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nawet możliwe,hehe:) Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez tak czesto mam... ale w okreslonych pozycjach... i podobno to wina wielkosci hehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewkax



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siemka:) CZasami jak się kocham z chłopakiem też tak mam ,ale sie nie przejmuj..
nie tylko ty tak masz,choc jest to bardzo krępujące ale jak masz chłopaka który cie bardzo kocha to nawet nie zwróci na to uwagi SmileSmileSmile pozdrawiwm:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group