Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

B6, nie za dużo?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 2:59 pm    Temat postu: B6, nie za dużo? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zażywam Salfazin który ma w składzie m.in witaminę B6 - 10mg. Do tego zjadam pół kostki drożdży dziennie? Nie za dużo tego? Ile mogę suplementować B6 żeby nie było żadnych skutków ubocznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzienne zapotrzebowanie B6 wynosi ok. 2mg. Więc nie przeginaj.
Ja bym zmniejszyła tą dawkę.
A drożdże... rozumiem że mają witaminy..ale wiesz, najważniejszy jest złoty środek. Nie można w niczym przesadzać.
Ja bym sobie obniżyła dawkę Salfazinu a drożdże bym odstawiła.
Lepiej zacznij odżywiać się większą ilością owocków i warzywek.

a tak swoją drogą.. dlaczego to stosujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorę to na trądzik, dodatkowo uprawiam kulturystyke i potrzebuje cynku i B6 m.in. Nie mogę obniżyć dawki Salfazinu bo jedna tabletka zawiera 10mg B6. Poza tym czytałem że u sportowców dzienne zapotrzebowanie na B6 wzrasta do 75-100mg ze względy na dużą ilość białka w pokarmie. Przedawkowania zaczynaja się od 200 dopiero. Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group