Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Astygmatyzm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam astygmatyzm i zastanawiam się mocno czy jest względnie okreslony wiek od którego można przeprowadzać operacje?
Mi niewiele ale jednak cały czas wzrok się nieco pogarsza, zastanawiam się kiedy powinnam zacząć się pozytywnie zastanawiać nad laserową korektą wzroku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lara Croft



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi coś więcej opowiedzieć na temat astygmatyzmu mieszanego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariadna



Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Was czy ktoś z forum był kiedyś na akcji czas na wzrok? jestem z zielonej góry i słyszałam że mozna tam bełzpłatnie się zbadać. bede wdzieczna za wszystkie informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie podczas podobnej akcji badali tylko wzrok komputerowo, jak wychodziła jakaś wada, to kazali iść do okulisty. Tam nie dobierali szkieł, tylko stwierdzali czy jest jakaś wada lub choroba czy jej nie ma, leczenie lub korekcję zostawiali okuliście, którego samemu trzeba było sobie załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety akcja "Czas na wzrok" dotyczy osób po czterdziestce. A więc, drogie Panie, trzeba się przyznać do swojego wieku i można skorzystać.
Sama akcja polega na badaniu ostrości wzroku (czyli klasyczna tablica). Niestety po dogłębną diagnozę trzeba się udać do okulisty. Czyli akcja jest tylko pierwszym krokiem do rozwiązania problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group