Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Aspargin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 11:16 am    Temat postu: Aspargin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pare lat temu bralem aspargin,pozniej przestalem go obrac,gdyz moje serduszko zaczelo dziwacznie bic,widocznie za duzo bralem tego leku.DZisiaj jestem lekko pobudzony i cisnienie mam niby w normie i puls.Tetno mam ponad 80,pzrewaznie mam niskie 60-70.Wiem ze ono jestw norme,ale dla mnie jest to odczuwalne.Zastanawiam sie czy wziasc wlasnie aspargin Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez konstultacji z lekarzem nic na własna reke nie bierz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co jak co ale aspargin można spokojnie brać bez konsultacji z lekarzem, tam są sole potasu i magnezu, w razie gdybyś miał ich nadmiar w organizmie to wysikasz. A jeśli pijesz kawę to magnez jest wypłukiwany z organizmu więc dostarczenie go w postaci tabletek jest wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula8s
Spamer


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat ten lek możesz spokojnie zażyć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group