Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Artroskopia Kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olech17



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 8:30 pm    Temat postu: Artroskopia Kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc.
Chciałbym aby ktoś doradził mi jakieś ćwiczenia na kolanko po artroskopii żebym go zginał normalnie bo jak narazie to zginam ale prawie wcale. Kolano nie nie boli ale się go nie da zgiąć ;(( proszę o pomoc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vinga



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś ale mi na pomorzu tak zkasztanili rehabilitację po artroskopi że po niecałych 2 latach miałam kolejną operację Crying or Very sad Zero pojęcia o tym co robią!!! Po drugiej operacji trafiłam na Śląsk ( standardowo robią dwa dni) do malutkiej miejscowości Bieruń Stary do super ludzi z "Fizjofit-Galen" Postawili mnie na nogi w kilka dni, dostałam ćwiczenia do domu i po kilku miesiącach wróciłam do sportu Wink Dla mnie to było daleko (ponad 800 km) ale było warto!!! No i była to moja ostatnia szansa bo tutaj rozkłądali ręcę mówili, że nie wiedzą dlaczego jest nawrót kontuzji -a był to wynik źle prowadzonej rehabilitacji !!!
Pozdrawiam i życzę zdrówka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group