Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Arktyczny Korzeń

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kupiłem w aptece!
jeśli wpływa pozytywnie na moje samopoczucie, sprawia, że trudniej mnie zdenerwować.
oczywiście dalej stukam nogą, ale to chyba po prostu nadpobudliwość Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musze przejsc sie do apteki o zbadac co i jak. Moze sie skusze Smile
Powrót do góry
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja ostatnio wybrałam się do apteki i niestety nie było tej herbatki, potem pojechałam do drugiej i trzeciej i też nic Sad co się dzieje? tylko w aptece się je dostaje? może podejdę do sklepu zielarsko-leczniczego może tam będą jak myślicie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylvia_24



Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!

Mam pytanko czy słyszal ktos z z was o preparacie ktory sie nazywa
BodyMax. Wiem ze sa dwa rodzaje niebieski i czerwony (nie wiem ktory jest lepszy). Prowadze bardzo aktywny tryb zycia i brakuje mi sil torche sil Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pan Sting



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Warszawy
PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie znoszę wszelkich ziółek, naparów,nawet zwykłego niewinnego dziurawca Wink Na gorszy humor wolę posłuchać muzyki, pojechać na rower, czy po prostu się przespać.

Za to mam znajomą, która bardzo sobie takie wynalazki chwali i twierdzi, że mają na nią dobroczynny wpływ. Ale to już indywidualna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalko



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szcecin
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczerze nie wiem jak działa arktyczny korzeń, ale z pewnością mogę polecić korzeń żeń-szeń. Ma działanie silnie pobudzające i regenerujące. Mam niskie ciśnienie i dzień bez kawy jest dniem straconym. Zauważyłem, że dzięki żeń szeniowi( ja stosuje tabletki body max, jest to zestaw witamin z zeń szeniem) nie muszę już jej pić tak dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martamon



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arktyczny korzeń ma wiele właściwości medycznych, ciekawe informacje przed kupieniem mozna tutaj znaleźć [zakaz umieszczania linków]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group