Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Arktyczny Korzeń

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:49 pm    Temat postu: Arktyczny Korzeń Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Forumowicze!

Ostatnio znalazłem w aptece pewien produkt - Arktyczny Korzeń. Wyczytałem na opakowaniu, że pomaga w stanach depresyjnych (na szczęście jeszcze taki u mnie nie występuje Smile ) i poprawia koncentrację.
Zapytałem aptekarkę o działanie produktu, i ku memu zdziwieniu, wygłosiła mi cały referat! Myślę - przekonała mnie,wypróbuję.

Z racji tego, iż lubię herbatki ziołowe i cały rytuał związany z ich przygotowywaniem, kupiłem Arktyczny Korzeń w saszetkach.
Od razu zaparzyłem na noc jedną saszetkę. Rano wstaję do pracy, zdejmuję pokrywkę z kubka i czuję fantastyczny zapach róż! Smakowało równie dobrze jak pachniało.

Już drugi dzień trwa moja terapia i jak na razie czuję duży przypływ energii. Pierwszego dnia źle zrobiłem pijąc napar na noc - spało mi się bardzo dobrze, szkoda tylko że przez cztery godz.Smile

Jeśli stosujecie to zioło, proszę podzielcie się ze mną swoimi informacjami!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak z ciekawosci ile dales??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, coś koło 13 zł. , chyba 20 saszetek. a Ty kupowałaś taniej, czy drożej?
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie kupilam ale ostatnio w aptece tez zachwalali Smile wiec zastanawiam sie czy warto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o a to ciekawe.. Smile nigdy o tym nie slyszalam. I co to pije sie codziennie i ma sie duzo energi rozumiem tak? Smile
Powrót do góry
purando



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zewsząd
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna jak ma dola, zawsze sobie robi napar z tego, podobno jej to pomaga. Nie wiem ile w tym autosugestii, a ile prawdziwego dzialania, ale tych pomaranczowych opakowan u niej troche sie naogladalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

podzielę się dalej:

poza tym, że mam więcej energii i łatwiej się skupiam, jestem spokojniejszy i trudniej jest mnie zdenerwować, a to w moim przypadku duży sukces Very Happy

Herbatkę zaparza się na noc i pije w ciągu następnego dnia, dwa - trzy razy. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej smakuje osłodzona łyżką miodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem, że bardzo to ciekawe Wink może bym wypróbowała, a powiedz mi tylko czy są jakies różne smaki jak to jest z tym?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej!
nie mam pojęcia, czy są inne smaki Question ja znam ten i mi się podoba - lekko pikantny i ma zapach róż.

pijecie jakieś inne herbatki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pije zielona czesto Smile hmm bardzo ciekawe jest to co piszecie. I mowisz phi ze pomaga Ci sie uspokajac? ja jestem bardzo niecierpliwa Sad a gdzie to mozna kupic w aptece tak? pozdrowki Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group