Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Apo-Napro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
enx



Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 11:19 pm    Temat postu: Apo-Napro Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od 5 dni strasznie boli mnie ząb, w zasadzie to cała szczęka, ponieważ ból promieniuje.
Zgłosiłem się do dentystki, która stwierdziła, że wyżynają mi się zęby mądrości - stąd ten ból. Przepisała mi lek Apo-Napro (250 mg/tabletka) i powiedziała, że mam go brać przez 3 dni, w dawkach 2x 250mg co 8h, czyli 1500 mg/24h.... . Zastanawiam się czy nie jest to za duża dawka leku... Dodam jeszcze, że mam 17 lat.
Proszę o szybką odpowiedź...

@edit
Dzięki ;>


Ostatnio zmieniony przez enx dnia Wto Sie 31, 2010 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawka nie jest za duża, skoro lekarka tak kazała to ok Smile
ja czasem biorę taką dawkę na raz Smile i żyję Smile
możesz jeszcze zapytać farmaceutkę w aptece lub przeczytać dokładnie ulotkę. czasem dawka leku dostosowywana jest to masy ciała pacjenta.
naproxen ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group