Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

apdaptacks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kris88



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 12:38 pm    Temat postu: apdaptacks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie miałem test psychologiczny do policji i pani mi napisała osobowość niep rawidlowa nieznacznie uposledzajaca zdolności adaptacyjne proszę mi ma pisać co to dokładnie znaczy ponieważ beger podał test psychologiczny jeszcze raz i zależy mi żeby zdać pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie do końca zrozumiałam treść i przesłanie wiadomości. Chodzi Panu o to, że na egzaminie psychologicznym napisali Panu, że " osobowość nieprawidłowa - upośledzone zdolności adaptacyjne" ?

Jeżeli dobrze to zrozumiałam, to problemy z adaptacją mają osoby, które potrzebują dużo czasu lub wcale nie potrafią szybko odnaleźć się w nowym środowisku. Łapać kontaktu z przypadkowo poznanymi osobami i to wszystko, co tyczy się mniej więcej nowych znajomości. Nie jest to jednak nic pewnego, bo jak sama mówiłam, nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam treść i przesłanie wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz bardzo uważać, być może to jeden z ich chwytów. Wiem, że testy psychologiczne w Policji to nie sielanka, wszystko, każdy szczegół i element wypowiedzi, a nawet tonacja jest brana pod uwagę. Musisz wykazać się klarownym i czystym myśleniem, a jak widać, tutaj są pewne problemy z adaptacją, czyli oswojeniem się z czymś nowym, czy to sytuacji czy z żywym człowiekiem.

Trudno jednak całkowicie zrozumieć, co ma na myśli "autor" czyli twój egzaminator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group