Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja u faceta :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 1:00 pm    Temat postu: Metoda cieplna dla mężczyzn?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Chcialbym rozpoczac nowy temat z kategorii meskiej antykoncepcji. Aktualnie sam poszukuje skutecznej metody poniewaz zadna z dostepnych na rynku nie jest w stanie mi zapewnic komfortu i bezpieczenstwa. Raz, ze nie sa idealnie skuteczne, dwa nie zaleza od nas. Ciezko zaufac tej drugiej osobie, ze nie zapomniala wziac tabletki czy tez zabezpieczyla sie w inny sposob. W sumie to myslalem o wazektomii, jednak wiadomo z czym to sie wiaze. Niedawno znalazlem cos nowego, mianowicie metoda cieplna. Przez przegrzanie jader uzyskuje sie efekt ok 6cio miesiecznej bezplodnosci, po ktorym to okresie wszystko wraca stopniowo do normy. Przegrzanie uzyskuje sie przez specjalny zabieg: podgrzewa sie jadra przez 10 minut w wodzie za pomoca fal USG. Mozna tez nosic specjalna ciasna bielizne, albo tez moczyc jadra w cieplej wodzie przez ok 3 tyg, ale szczerze to kiepskie widoki jesli idzie o te dwa ostatnie sposoby, bo jakos sobie nie wyobrazam tego;] Pytanie teraz czy ta metoda jest naprawde skuteczna, czy jest bezpieczna?? Gdzie taki zabieg USG mozna wykonac?? Malo jest informacji na ten temat. Mam nadzieje, ze ktos cos o tym wie i bedziemy mogli rozszerzyc ten temat i wzbogacic go o nowe informacje, bo Panowie, spojrzmy prawdzie w oczy, jesli to jest faktycznie skuteczne itd to jest to dla nas zbawienie!!Smile Kilka minut poswiecenia i pol roku spokoju, dorzuccie do tego prezerwatywe i naprawde mozemy uprawiac seks i spac spokojnie:)) pozdrawiam
Powrót do góry
Tupa
Gość









PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 11:22 pm    Temat postu: Rewelacjaaa!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kolego szanowny nadajemy na tej samej fali. Również pisałbym się na taką metodę męskiej antykoncepcji. W założeniu wygląda ona faktycznie rewelacyjnie. Gotujemy 10 minut jajka na twardo i pół roku z głowy. Podobno powtórzony zabieg po 48 godzinach powoduje bezpłodność na 10 miesięcy. To jest naprawdę ekstra !!! Ja bym dla pewności zabieg powtarzał co 2-3 miesiące. Nie wiem także, czy w tej metodzie nie ma jakichś przeciwwskazań. Nie jestem zwolennikiem prezerwatyw i taka metoda byłaby dla mnie zbawieniem. Trzeba poszperać w necie skoczyć do jakiejś poradni i poszukać gdzie coś takiego się robi… a wtedy wioo…
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napiszcie coś więcej kiedy się dowiecie. Wink
Powrót do góry
Tomekk



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 11:47 pm    Temat postu: Re: Rewelacjaaa!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tupa napisał:
Ja bym dla pewności zabieg powtarzał co 2-3 miesiące.


Obawiam sie, ze zaczeste stosowanie mogło by w usmażyć Ci jaja. Ale metoda brzmi bardzo zachecajać pół roku z głowy Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 12:18 pm    Temat postu: Antykoncepcja u faceta :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko zwiazane z antykoncepcja u mezczyzn...
Czy sa jakies inne metody oprocz prezerwatywy, ktore dałyby mezczyznie bezpieczenstwo podczas sexu??? Wink Plastrow to raczej kobiety uzywaja, a jak to jest z facetami? Dziekujeee za wszystkie odp. Razz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam zapoznanie się z artykułem:
http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/antykoncepcja-hormonalna-dla-mezczyzn-21.html
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group