Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja po porodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 4:55 pm    Temat postu: antykoncepcja po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
4 tygodnie temu urodziłam córeczke, zaczynam sie zastanawiac nad antykoncepcja. Z góry powiem ze naturalnym metodom nie wierze a prezerwatywom już nie "ufam" czytałam dużo o różnych metodach ale interesuje mnie opinia osob które stosuja ja na codzień. Jakbyście mogły dziwczyny napisać mi jakie stosujecie metody i jakie jest wasze zdanie na ich temat to byłabym wdzięczna. Dodam ze jestem "butelkowa mama" bo nie mam pokarm.
Bardzo dziekuje za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja Ci duzo nie moge napisac bo stosuje tylko gumki i metode naturalna Smile ze wzgledu na to ze nie kocham sie czesto tylko kilka razy w miesiacu wiec stosowanie pigulek i innych swinstw uwazam za zbedne. moze kiedys..ale napewno ktos sie wypowie na ten temacik tylko musisz poczekac,pozdrawiam
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mgielka najelpiej bedzie jak przejdziesz sie do gina,on napewno Ci doradzi co i jak Smile. Swoja droga- gratuluje corci:)***
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli w ogóle nie karmisz to możesz stosować zwykłe tabletki antykoncepcyjne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group