Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja i świnka :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewcia



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 9:49 pm    Temat postu: antykoncepcja i świnka :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieckiem już nie jestem, a jednak przydarzyło mi się mieć właśnie teraz tą chorobę wieku dziecięcego jaką jest świnka :/
Na dodatek biorę microgynon a niestety ciężko znaleźć informację jak ta choroba wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych?
Czy ktoś może był w takiej sytuacji jak ja i wie czy tabletki będą mnie chronić jak świnka minie, bo chciałam teraz wziąc dwa opakowania pod rząd. Czy będę zabezpieczona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze jesli jestes teraz podczas 1go opakowania powinnas sie zabezpieczac prezerwatywami ale drugie opakowanie bez tej przerwy moim zdaniem mozesz brac spokojnie i spokojnie z tego korzystac xD
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group