Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja "domowa"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaaak



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) mam pytanie. Jak najlepiej sie zabezpieczyc zeby nie zajsc w ciaze i czy wszystkie pigulki antykoncepcyjne sa na recepte? prosze o pomoc, Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz uzyc prezerwatywy, globulek, plastrow, lub tabletek antykocpecyjnych Smile do wyboru do koloru..ale ja bym polecala osobiscie prezerwatywy bo moim zdaniem nie ingeruja w zaden sposob w organizm kobiety, chronia przed ciaza i chorobami przenoszonymi droga plciowa Smile jedyny mankament to ze kochasz sie z chlopakiem jak przesz "szybe" (ja tak zawsze to okreslam) ale coz.. Embarassed ja i tak wole gumki, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
gosiaaak



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za pomoc. Ale czy moglabys mi podac np swoje gadu gadu? bo mam troszke wiecej pytac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja do prezerwatyw dodalabym globulki to zabezpiecza przed tym jakby prezerwatywa pekla Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I wydaje mi sie że duzo tez zalezy od wieku dziewczyny. Ja np nie polecam tabletek i plastrów nastolatkom.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaaak



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy globolki moge kupic bez recepty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosiak mozesz Smile np. patenex oval kosztuja ok. 15-24zł Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaaak



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy nie maja one jakis skutkow ubocznych? Confused Jest to moj pierwszy raz i chcemy sie z moim chlopakiem dobrze zabezpieczyc zeby nie bylo zadnej wpadki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm to zalezy...ja nie mialam, poza spoznionym okresem o tydzien- nie powiem stres był...ale niekoniecznie musi sie Tobie spoznic. Ahaa i te globulki po zaaplikowaniu bardzo sie pienia wiec jesli nie bedzie ci przeszkadzala piana wyciekajaca z pochwy to spokoojnie mozesz kupic Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaaak



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie troche sie tego boje. A prezerwatywy sa dobrym zabezpieczeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group