Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja "domowa"

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polo123456



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:15 pm    Temat postu: Antykoncepcja "domowa" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy istnieje wogóle cos takiego (jesli tak to jakie to sposoby?) ? Słyszałam ze po gorącej kompieli plemniki giną. Czy to prawda ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale jak wytrysk nastepuje w srodku to raczej tak nie polejesz goraca woda nie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polo123456



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój nie nastąpił w srodku, tylko została mi ' opryskana' pochwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plemniki przeżywaja w temperaturze okolo 37 stopni okolo18 godz wiec woda musi byc naprawde gorąca... Na pewno nie przezywaja w playwajacej wodzie np w wannie lub basenie:P Tak to polowa z nas miaklabym juz kilka dzieciaczkówRazz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahhaha własnie Smile nie rozumiem stwierdzenia antykoncepcja domowa.. Razz mozesz podac kilka przykładow. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wstrzemiezliwość Laughing Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polo123456



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No taki termin słyszałam Laughing Chodzi w nim mniej wiecej o to ze po stosunku mozna domowymi sposobami zapobiec ciązy ... słyszalam własnie o tej kąpieli Shocked albo np. zeby polać butlką octu nie wiem coś w tym stylu Laughing Widząc wasze zdziwienie, smiem sądzic ze nie ma czegoś takiego ... chyba ktoś robił mnie w ciula Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że na tyle mamy szeroki asortyment antykoncepcji, że nie musimy się trudzić o jakieś inne metody, nieskuteczne zresztą
to nie średniowiecze Wink

być może chodzi o to, by nie truć się jakimiś tam składnikami... są metody, które Ci nie szkodzą


plemniki giną w temp. ok. 45C


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Sro Sty 02, 2008 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tym podgzaniem to prawda ale woda musialaby byc natyle goraca zeby sciac bialko , a to w kapieli raczej nimozliwe.... Wink chociaz przegzanie jader moze spowodowac chwilowy brak produkcji plemnikow lub ich mniejsza zywotnosc - wlasnie japonczycy kiedys uzywali podgzewajacych krzesel po to aby na czas stosunku byc chwilowo nieplodnym, mezczyzni siadali na tych stolkach nago i gzali sobie jadra Smile ale to nie przynosi jakis tam super efektow... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulcia



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm ja ostatnio bylam u babci i mowilam jej, ze kupilismy sobie irygator. zrobila dziwna mine, wiec jej sie pytam czy wie, do czego on sluzy. na to ona: "Do plukania pochwy". Po prostu zbaranialam Wink Oczywiscie nasz irygator sluzy do plukania jamy ustnej, jednak dowiedzialam sie, ze niegdys (babcia widywala takie urzadzenia jak byla dorosla kobieta, musialy to byc lata 60/70) kobiety po stosunku plukaly sobie pochwe woda z octem (OMG), ktora to niszczyla plemniki (ciekawe na ile skutecznie). Irygator taki kupowalo sie w aptece i montowalo wysoko na scianie, aby woda mogla splywac. Mysle, ze mozna to nazwac domowa antykoncepcja-po.

Aha mimo wszystko nie polecam ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group