Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja dla palących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli macie problemy z paleniem i antykoncepcją to po prostu rzućcie palenie. ja bior tabletki [reklama] i nie palę więc nie mam problemów z tym czy palenie mi szkodzi, wiadomo, że palenie może zmniejszać skuteczność tabletek i ogólnie szkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 28, 2016 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzucenie palenia to najlepszy pomysł oczywiście, ale nie zawsze się tak da. Palaczkom poleca się zwykle pigułki jednoskładnikowe, takie jak mamom karmiącym np. limetic. Warunek jednak, by nie paliły więcej, niż 10-15 papierosów dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oo.. te same dostałam jak karmiłam piersią, są bezpieczne dla dziecka, bo nie przenikają do pokarmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te same, bo jednoskładnikowe. W jednym i drugim przypadku estrogeny są trochę be. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group