Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja dla mężczyzn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fuszer
Spamer


Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 2:10 pm    Temat postu: Antykoncepcja dla mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie są skuteczne metody antykoncepcji dla mężczyzn oprócz powszechnie znanych i stosowanych prezerwatyw? Kobiety maja tu zdecydowanie większy wybór a co z nami, mężczyznami? Wiadomo, że prezerwatywa obniża jakość doznań seksualnych, czy jesteśmy na nią skazani?

Ostatnio zmieniony przez fuszer dnia Sro Lis 13, 2013 9:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
samira



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 8:56 pm    Temat postu: Antykoncepcja dla mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od razu na myśl przyszła mi wazektomia, ale to jedynie dla mężczyzn, którzy nie chcę mieć dzieci. Jakoś nie kojarzę innego sposobu dla mężczyzn, może ktoś inny pomożeSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blackdress



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 14, 2013 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nic mi nie przychodzi do szkoły, ale sama chętnie się dowiem bo prezerwatywy są uciążliwe nie tylko dla mojego partnera ale i dla mnie. Nie lubię tej metody antykoncepcji, a tabletek nie chce zażywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
void



Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie najprostszą i nieinwazyjną metodą są prezerwatywy, o wazekotomi też słyszałem ale to już wymaga podejścia chirurgicznego, w tym sprawach kobiety mają lepiej co tu dużo mówić. Ogólnie zanim zadasz pytanie na forach rozejrzyj się czy gdzieś już o tym nie pisali, zajrzyj tutaj --link usuwam,to nie miejsce na reklame. zapoznaj sie z regulaminem. Wind of hope--- a znajdziesz masę tematów związanych z zabezpieczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuszer
Spamer


Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi. O wazektomii słyszałem i niby można potem przywrócić płodność, ale spada ona do 30%, więc dla osób planujących w przyszłości dzieci, to kiepskie rozwiązanie.
Nie słyszałem natomiast dotąd nic o metodzie RISUG (Reversible Inhibition of Sperm Under Guidance), która po jednokrotnym zastosowaniu zapewnia zabezpieczenie przez nawet do 10 lat. Poddał się ktoś takiemu "zabiegowi"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group