Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja a stosunek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Survival
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:57 am    Temat postu: Antykoncepcja a stosunek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam takie pytanko na które odpowiedz jest dla mnie bardzo wazna.
Ile kobieta musi czekac na stosunek po wzieciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej-ile czau przed stosunkiem powinna brac tabletki.
I czy moze uprawiac seks pod czas 7 dni przerwy miedzy kolejnum cyklem antykoncepcyjnym....
P.S prosze o szybką i sprecyzowaną odpowiedz za która z góry dziekuje...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladny czas działania masz napisany na ulotce - jest on zależny od danych tabletek, mieści sie w granicach od jednego opakowania nawet do 3.

Jeżeli tabletki zaczna działać juz poprawnie to tak. Dlatego że one wcale nie przestają działać tak odrazu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno od wzięcia pierwszej tabl są one już skuteczne [ja w każdym razie po wzięciu jednego opakowania poczułam się dopiero 'bezpieczna'] , w 7-dniowej przerwie oczywiście jesteśmy zabezpieczone...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w 7-dniowej przerwie oczywiście jesteśmy zabezpieczone...


Chyba małe przejęzyczenie Razz ale jeżeli nie to ja nie wnikam Razz

(nie no żartuje sobie oczywiście, mało jest tutaj takich pozytywnych akcentów, a nie chce żeby było tutaj smutno Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iness



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 1:26 pm    Temat postu: antykoncepcja a stosunek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, od 5 lat biorę tabletki MERCILON z przerwą na ciąże i karmienie i teraz od jakiegoś czasu nie mam wogóle ochoty na seks. Przed braniem tabletek nie miałam takiego problemu, a teraz sex mógłby dla mnie nie istnieć, co przeraża mojego mężą i boję się że może się to źle skończyć dla naszego małżeństwa.
Słyszałam, że tabletki mogą mieć wpływ na zmniejszenie ochoty na seks, bardzo proszę o odpowiedź czy to prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
atthedisco



Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 7:22 pm    Temat postu: stosunek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien problem.. 26 w środę kochałam się z moim chłopakiem w prezerwatywie, następnego dnia tj. 27.12 w czwartek wzięłam pierwsza tabletke, potem w weekend kochaliśmy się ponownie bez dochodzenia we mnie, w poniedziałek w sylwestra tabletki nie wzięłam, wzięłam następnego dnia pod wieczór, a następną o 22 jak zwykle, potem w czwartek tj.3.01.13 kochałam się z chłopakiem i znowu nie doszedł we mnie, i tego samego dnia, o 22 zapomniałam wziąć tabletki i wzięłam ja 4.01 rano o godz. 7, czy jest zatem jakakolwiek szansa na ciąże? Rozmawiałam z lekarzem powiedział ze to nie możliwe i ze jest bardzooo mała szansa na ciąze w takim przypadku ale nadal sie denerwuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group