Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja a ciąża!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli do zapłodnienia dojdzie zanim kobieta wzięła tabletki antykoncepcyjne, ale nieswiadoma stosowala je pozniej przez jakis czas to jaki to mogloby miec wplyw na płód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domi1408



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 12:20 pm    Temat postu: antykoncepcja a ciąża! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,mam problem jestem w 6 tygodniu ciąży , brałam cilest i zaszłam w ciąże,tabletki łykałam jeszcze cały miesiąc nim dowiedziałam sie o nowym życiu Smile u lekarza byłam i ginekolog powiedział ze tabletki nie maja wpływu na rozwoj płodu...boje sie o moje dziecko. czy zrobic jakies badania ktore przekonaja mnie o prawidłowym rozwoju płodu ??jesli tak to jakie ?? prosze o pomoc!dziekuje domi1408.
Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma co się bać, tabletki nie szkodzą ciąży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z EMI Smile
swoja droga to jak Ty brałas te tabsy ze zaszłas w ciaze?! Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie też się chciałam spytać :P
i jeszcze jak poznalaś, że jesteś w ciąży? krwawienie z odstawienia się nie pojawiło? bo nie powinno, ale tak w praktyce chciałabym też wiedzieć ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja znajoma zażywała Harmonet i też zaszła. Nic się nie stało z dzieckiem, urodziło się zdrowiutkie:) Głowa do góry!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domi1408



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ,tabletki brałam regularnie, az pewnego razu wyjechalismy z mezem na 3 dni i pech chciał ze zapomniałam tabletek...a test zrobiłam jak spozniała mi sie miesiaczka ponad tydzien(dopuszczalne opoznienie to jakies 4-5dni) i strasznie nabrzmiały mi piersi , a takie objawy miałam przy pierwszej ciazy o pierwszej dowiedziałam sie jak juz nosiłam malenstwo pod serduchem 8 tygodni(wczesniej nie bralam zadnych anty),a teraz po 6 tygodniu juz wiem ze nosze w sobie nowe zycie... dzieki za słowa otuchy mam nadzieje ze wszystko bedzie w pozadku :)pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurde to ładnie. nie sadziłam ze przez 1dno zapomnienie mozna zajsc w ciaze... :|az tak szybko owulacja sie pojawia... gratuluje. nie martw sie . bedzie dobrze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind 3 dni nie brania tabletek to dużo... a słyszlalam ze po "odstawieniu", "zapomnieniu" tabletek bardzo łatwo o ciąże. I wcale długo nie trzeba czekać na "efekty".

Domi życzę zdrówka dla Ciebie i dla maleństwa:) Na pewno wszystko będzie ok bo ja również słyszałam że nic się nie dzieje gdy się na początku ciąży zażywa tabletki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domi- moja bratowa też brała tabletki zanim zorientowała się że jest w ciąży. lekarka zrobiła jej usg . mała urodziła się zdrowiutka:)

życzę zdrowia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group