Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antybiotyk- po jakim czasie od stosunku mozna go zazyc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 1:42 am    Temat postu: Antybiotyk- po jakim czasie od stosunku mozna go zazyc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam maly problem. W sobote kochalam sie z chlopakiem z finiszem w srodku. W piatek zaczela mnie lekko bolec lewa czesc twarzy. Niestety nie przeszlo. Obawiam sie ze bol pochodzi od zeba. Mozliwe ze od dolnej osemki ktora kiedys zamiast wyrwac, zaplombowalam. Od soboty jem ibupron Sprint caps (jedna tabletka na dzien). Mysle teraz ze jak pojde do denstysty to dostane antybiotyk :/ A wiadomo antybiotyk obniza skutecznosc tabletek. Teraz nie wiem, kiedy powinnam zaczac go brac:/ Jak to dziala wstecz? Czy powinnam poczekac z tym antybiotykiem do niedzieli? I zyc ten tydzien na srodkach przeciwbolowych? zeby miec pewnosc ze nie zajde w ciaze? pomozcie.. biore microgynon.

p.s dzisiaj wzielam 7 tabletke z kolejnego opakowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 2:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczac brac antybiotyk. Po to dostalas antybiotyk zeby wyleczyc zakazenie. zabezpieczaj sie dodatkowo przez cala kuracje i 7 dni po zakonczeniu.

dzialanie tabletek moze byc obnizone dopiero w dniu przyjecia pierwszej dawki antybiotyku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group