Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antybiotyk, antykoncepcja, ciąża?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juli



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 10:45 pm    Temat postu: antybiotyk, antykoncepcja, ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, jak duża jest możliwośc zajścia w ciąże przy jednoczesnym przyjmowaniu tabletek anty i antybiotyku? Dostałam antybiotyk RAMOCLAV (mam zapalenie gardła), przyjmuje go od wczoraj, wczoraj tez zaczełam drugie opakowanie tabletek anty po 8dniowej przerwie na okres. Dzisiaj kochałam sie z chłopakiem i doszło do wytrysku, ale niepełnego, tylko troche przedostalo sie do mnie. Czy istnieje mozliwosc, ze zaszlam w ciaze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek2006



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 4:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co slyszalam antybiotyki oslabiaj dzialanie tabletki anty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juli



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem, ze antybiotyk osłabia działanie tabletek anty, ale w jakim stopniu? poza tym, czy mozliwe, ze wpadłam? od 3 dni mam bardzo wysoką temperaturę (nie spada mi poznizej 38 stopni), staram sie ja zbijac aspiryna i tym antybiotykiem, czy w takim razie mozliwe jest, ze płód (w razie czego) w takim srodowisku przezyłby? oczywiscie przyjmuje tez regularnie tabletki anty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group