Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Anty!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 1:13 pm    Temat postu: Anty! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko od miesiaca bralam Yasmin potem w nastepnym mies mialam wziasc nastepny blistr ale ze wzgledow finansowych nie kupilam ich czy eraz po przerwie miesiecznej mam wzaisc tabletke w pierwszym dniu miesiaczki?i jeszcze jedno nie powinnam dostac okres 9 a nie mam jeszcze czy teraz to sie przedluzy i dostane po jakims czasie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe że będziesz miała długi cykl. A pigułki zawsze po przerwie zaczyna się brać tak jak pierwsze opakowanie.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group