Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

angiografia dna oka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 5:36 pm    Temat postu: angiografia dna oka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, moja mama ma jutro to badanie. Czy to boli? Czy po tym badaniu nic się nie widzi? Moja mama boi się, że dadzą jej ten kontrast i krople i potem już nie będzie nic widziała. Czy ktoś na forum miał robione to badanie albo wie coś więcej o nim? Proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia91



Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dożylnie wpuszczany jest barwnik, następnie podawane są krople na rozszerzenie źrenić i na końcu zdjęcie. Jest problem z widzeniem, gdy jest jasno, ale znika to po kilku godzinach gdy tylko źrenice wrócą do 'normalności' . W poniedziałek będę też miała to robione, więc podpytałam lekarza. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group