Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Angina

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek89



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 4:11 pm    Temat postu: Angina Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba angina mnie wzięła. Gardło boli, migdały troche nabrzmiały ciężko sie cokolwiek łyka. Strepsils pomaga ale nie na długo. Istnieje jakiś domowy sposób na załagodzenie? Do lekarza dopiero w poniedziałek pójde, bo dzisiaj a tym bardziej jutro żadna przychodnia nie jest otwarta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez lekarza sie nie obejdzie. domowymi sposobami anginy nie wyleczysz. możesz płukać gardło roztworem wody utlenionej lub amolu lub pędzlować migdały 3-6% wodą utlenioną. podobno pomaga też picie zimnych napojów i lody, ale nie wiem sama. poza tym możesz kupić jakieś pastylki do ssania na bolące gardło
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomek89



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszedł bym do lekarza wczoraj, ale myślałem że to zwykły ból gardła :/
Popróbuje Twoich sposobów. A woda z solą? słyszałem że też podobno pomaga.
Jak długo trwa leczenie anginy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie w domu na bolące gardło stosuje się roztwór z wody i jodyny. i tą mieszanką płucze gardło.
popytaj w aptece o jakieś tabletki które oprócz działania przeciwzapalnego działają przeciwbólowo (tak jakby zamrażają gardło - nie umiem tego lepiej opisać)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group