Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Anemia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agu$



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 9:55 pm    Temat postu: Anemia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 lata temu dowiedziałąm sie że mam zaawansowaną anemie ... do tego dochodzą problemy z sercem, łamliwe kości i niedobór witamin a od jakiegoś czasu bardzo psuje mi się wzrok. Jestem sportowcem i staram się o przyjęcie do szkoły wojskowej boje sie że przez moją chorobe moje starania pójdą na marne. Żeby z tym walczyć musze wiedzieć coś więcej na temat tej choroby.... jak ktoś ma jakieś przydatne nowiny prosze pisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe no nie dziw sie ze przy braku wiatmin i anemi masz łamliwe kości i zaczynasz ślepnąć;] lepiej weź sie za siebie bo za 10 lat skończysz na wózku inwalidzkim;]
podstawowe badania
morfologia zelażo enzymy wątrobowe mocz przydała by sie wiedza na temat alergi bo czasem jak w moim przypadku powstają przewlekłe zapalenia co ma wpływ na żelazo itp. ew. okulista na oczy;]
ustalić przyczyne anemi a poza tym co za lekarz Cie tak zostawił z anemią??
no i dietka przedewszystkim;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wredi



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, jak pisze mój poprzednik...Trzba by było ustalić przede wszystkim przyczynę tej anemii, a dopiero potem ją leczyć....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytanko



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz czy masz jeszcze jakieś dodatkowe objawy, w stylu. Bolące czasami stawy kolanowe, siniaki tu i tam bez wiadomej super przyczyny, albo nawet po lekkich uderzeniach, czy czasami Ci krew z nosa leci.

To bardzo ważne wskazówki.

O kurde :/ Łamliwe kości? A robiłaś badania w kierunku włókniaków kości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group