Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Anemia, silne bóle brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buaha



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 5:54 am    Temat postu: Anemia, silne bóle brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff
A mam jeszcze jedno pytanie nie dotyczące dermatologi. Mam 14 lat, anemie od ponad roku, zażywam żelazo, jem buraczki, ale od jakichś 2 tyg. boli mnie brzuch, i to tak mocno, koledzy w klasie straszą mnie że mogę mieć tasiemca, co mi się dzieje z brzuchem ?
Jeśli nie wiecie to powiedzcie w jakim dziale mogę zadać to pytanie
Z góry dzięki



wydzieliłam posty i przeniosłam do odpowiedniego działu.
nadałam tytuł
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Buaha

utrzymujący się ból brzucha jest wskazaniem do wizyty u lekarza. i wątpię żeby to był objaw tasiemca.
tylko lekarz po zleceniu badań będzie w stanie powiedzieć co Ci dolega. i albo zleci ponowne badanie krwi (z oznaczeniem poziomu żelaza) albo USG jamy brzusznej.
bóle brzucha mogą być spowodowane długotrwałym przyjmowaniem preparatów żelaza dlatego trzeb pójść do lekarza żeby znalazł przyczynę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group