Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

alkohol z tabletkami anty - jak to w końcu jest

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 10:32 pm    Temat postu: alkohol z tabletkami anty - jak to w końcu jest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronach wszędzie piszą, że alkohol nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych lecz znalazłam takie źródło gdzie wypowiada się lekarz..

http://dziecko.onet.pl/4,75608,2051,czy_alkohol_obniza_skutecznosc_tabletek_antykoncepcyjnych,ekspert_artykul.html

Mam podobny problem bo wzięłam tabletkę i chwilę potem piłam jakiś specyfik na przeziębienie domowej roboty (miód + wódka + coś jeszcze tam było). I mam obawy:( Czy alkohol nie spowoduje żadnych problemów z przyjętą tabletką...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janet5



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podbijam pytanie. jestem ciekawa jak działa alkohol na skuteczność hormonów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group