Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Alkochol i nikotyna a okres ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bercik85



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 1:20 am    Temat postu: Alkochol i nikotyna a okres ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo mnie intryguje pytanie czy nikotyna i alkohol mogą wpłynąć na opóźnienie sie okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja o czyms takim nie słyszałam Rolling Eyes Wink chociaz jestem przeciwniczka palenia Smile juz 1000 razy bardziej na spoznianie sie ciotki ma antybiotyk, stres itp. gdyby nikotyna powodowała opoznienie to mysle ze gabinety ginekol. byłyby otwarte 24/h Razz . moze wypowiedza sie Ci co kopcą Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee tam. no jaki ma wpływ? dużo kobiet pali i nie skarżą się na spóźnianie miesiączki z tego właśnie powodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group