Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

alergia, przybieranie na wadze, duszności

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrpaulo



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 9:33 pm    Temat postu: alergia, przybieranie na wadze, duszności Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak więc opiszę swoją historię......

- mam na coś alergię tyle że testy nie wykazały na co gdyż pozytywnie wypadła próba kontrolna
- w związku z tym biorę aleric, gdyż tak lekarz zalecił (przedtem miałem katar z uczuciem niepełnego wypróżnienia nosa)
- jeśli chodzi o krew mam nadmiar erytrocytów z niedoborem hemoglobiny, niedobór leukocytów i nadmiar trombocytów
- od 3ch lat zauważam że jedząc tak jak każdy(na internacie) idę do łazienki wypróżniać się 3 razy w tygodniu a oni codziennie
- w związku z tym rosnę w masę.
-dodatkowo mam refluks żołądka
-ostatnio nawet mam coś co można nazwać astmą
-piję napój energetyczny każdego rana od dwóch tygodni w ilości ok 300ml przed wyjściem do szkoły

Co mi jest?

nadawa j tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrpaulo
Opis wyników jest powiązany z alergia ale też może wynikać z niedokrwistości czy niedotlenienia.Piszesz o refluksie ale nie czy zostało przeprowadzone badanie w tym kierunku?Te twoje napoje energo.odstaw tylko powodują refluks.Musisz zmienić dietę i stosować preparaty poprawiające perystaltykę jelit.Czy są problemy z wypróżnianiem?jaki jest ten kał.Nie jest problem z wypróżnianiem co drugi dzień(nie świadczy to o jakiejś chorobie o ile ten stolec jest prawidłowy tzn zbity czy rozwodniony?)Niektórzy ludzie tak maja.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group