Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

agresywny partner

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

POdzielam zdanie osób wypowiadających się wyżej.
Szczera rozmowa to podstawa w związku (chociaż czasami sama mam z tym problem). Jednak sex jest taką sferą uczuć, która musi być akceptowana przez obie strony, aby mogła sprawiać przyjemność. Szczerze mówiąc ja jeszcze nie mam za sobą pierwszego razu, zbliża się wielkimi krokami.
Może Twój facet nigdy wcześniej tego nie robił i jest tak napalony,że ciężko mu wytrzymać? W każdym razie kiedy już porozmawiacie wszystko na pewno będzie dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:08 pm    Temat postu: Agresywny partner Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja także jestem tego zdania że powinnaś z nim porozmawiać, rozmowa w związku odgrywa bardzo ważną rolę więc lepiej rozmawiać niż milczeć.Ja osobiście lubię ostry sex,ale też i z nutką romantyzmu więc no każdy lubi co innego.Porozmawiaj z nim szczerze i powiedzmu czego oczekujesz.Życzę powodzenia!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group