Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Afty i nie tylko w jamie ustnej - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Medic!!!



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może zdarzyło ci się polizać kaktusa.. Wink
tak jak mi kiedyś... Kolec został i co pewien czas nabierało tam ropy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha Laughing napewno nie..i nie mam ropy Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a boli cie to??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie cos TY...aktualnie nie mam tego,pojawia sie od czasu do czasu i np.jak przygryze usta to od wewnatrz zaboli ale tak to nie..po paru dniach znika.. Rolling Eyes sama nie wiem co to jest...moze przy okazji wybiore sie do lekarza i zapytam- nie bede tu zawracac głowy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mi czasami tez cos takeigo wyjdzie jak przygryze sobie dzaslo np... ale boli wtedy jak diabli Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a niech tam Wink juz nie zawracam głowy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ladril



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 1:38 pm    Temat postu: Problemy z jamą ustną. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie... nie wiem czy to są afty ale wygląda to następująco jest ich 5 białe średniej wielkości jedne 1mm inne 3mm nie mierzylem znajdują się: 1 w dolnym dziąśle, trzy na języku trochę większe, występują pod językiem i na obrzeżach, ostatnia najbardziej uciążliwa i dość duża jest przy podniebieniu miękkim i cieśni gardzieli, tylko z jednej strony. Byłem u "lekarza" rodzinnego ale nie mam do niej zaufania no niestety przejechałem się kilka razy, powiedziała że to angina i zapalenie jamy ustnej, zobaczyła te krostki nie powiedziała ani co to jest tylko przepisała antybiotyk Amoksiklav + nystatyne + Sachol żel stomatologiczny i Dentosept, smaruje non stop te miejsca tym płynem i żelem ale od wczoraj nic i coraz to gorzej boli\piecze jestem na jogurtach ze słomki... zaglądnąłem do apteczki i wziąłem ketanol, troszkę pomogło ale wiem ze tym tego nie wyleczę... i na dodatek wyczytałem że skutkiem ubocznym jest zapalenie jamy ustnej :/. proszę o poradę ew. jakaś mocniejsza maść\lek POZDRAWIAM


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ladril
to mogą być afty ale też pleśniawka,zastosuj Dezaftan
można też stosować Aphtin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ladril



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze tylko nic nie pomagaja te "super" masci stosuje juz rpawie wszystko co mozliwe, na dodatek doszedl do tego wszystkiego bialy szorstki lekko bolacy jezyk ;/ pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale na odległość nie jestem w stanie zdiagnozować co jest faktycznie przyczyną.
Wymaz z jamy ustnej.Proszę porozmawiać z lekarzem(wiem że niechętnie kierują)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group