Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha / żołądka- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katarzyna_k



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z bólem brzucha nie ma żartów, moja przyjaciółka także miewała takie bóle, nie mogła nic jeść. Okazało się, że ma jeziorko żółciowe. Teraz zmieniła dietę i jest trochę lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katarzyna_k napisał:
Z bólem brzucha nie ma żartów, moja przyjaciółka także miewała takie bóle, nie mogła nic jeść. Okazało się, że ma jeziorko żółciowe. Teraz zmieniła dietę i jest trochę lepiej.

Brzmi poważnie. Da się to wyleczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że często przyczyną jest zgaga. Bierze się z nieodpowiednich zwyczajów żywieniowych tak więc proponowałbym po prostu zmienić nasze sposoby odżywiania się. Warto jest zrezygnować z:
picia alkoholu
palenia papierosów
portaw tłustych oraz kwasnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czasem można sobie zjeść coś nie zdrowego ? Ciężko być non stop na diecie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie na ból brzucha pomagają zwykłe krople żołądkowe. Przy poważniejszych dolegliwościach idę do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie ból brzucha na ogół jest objawem zaparć na co biorę dicopeg 10g i szybko przechodzi. Kilka razy zaledwie się zdarzyło, że powód był inny, ale wówczas to biegłam do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co moje częste bóle brzucha były spowodowane brakiem błonnika w codziennej diecie :/ niestety tak to jest jak się nie lubi owsianki i tym podobnych rzeczy. W moim przypadku pomógł colon Smile który poleciła mi w sumie pani w aptece....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy wam domowe metody pomagają na takie dolegliwości? ja mam wrażenie że to w ogóle nie działa, jak zjem coś smażonego albo tłustego to mam poczucie jakby mi brzuch miał zaraz pęknąc, puchnie i cięzko wysiedzieć w pracy, to chyba jakiś problem z trawieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maksym90



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie problemem były ciągłe zaparcia w delegacjach, a w nowej pracy ciągle byłem w delegacji, więc naprawdę było mi ciężko... Okropne zaparcia, towarzyszące temu uczucie dyskomfortu i wzdęcia... MASAKRA. No bo jak żyć, jak cały czas coś cię kłuje, coś ci źle. Żona dała mi swój preparat, który ona stosuje na odchudzanie colon slim i wiecie co? Przeszło jak ręką odjął. Wypijam sobie codziennie rano szklankę wody z colonem i po zaparciach ani śladu. Teraz mam zawsze w swojej delegacyjnej walizce. Taka prosta rzecz, a tyle zmieniła w moim życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rafa1l



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest naprawde ogromnym problemem.
_____
uslugi-notarialne-poznan.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group