Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

8tc i brak echa płodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
g3108



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 11:14 pm    Temat postu: 8tc i brak echa płodu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to znaczy że nie ma echa płodu w 8 tc?? jest tylko ciałko żółte ale nie ma żadnej oznaki istnienia płodu. Ciałko żółte ma 2,9 cm. i ginekolog kazal mi poczekac 2 tyg. zanim ciałko żółte nie osiągnie rozmiarów 3 cm. żeby stwierdzic czy jest płód czy nie ma?? ale wolałabym wiedzieć wcześniej czy mógłby ktos pomóc????? a jak jest to przypadkiem nie urodzi się powaznie kalekie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Efelinkaaa



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może przesunęła ci się owulacja, i w rzeczywistości, nie jest to 8tc a np. 6? Dużo zalezy też od sprzętu.. Ja serduszko widziałam w 7tc, na doskonałym sprzęcie, u innego lekarza nie było widać NIC. Nie denerwuj się jeszcze, cierpliwie poczekaj te 2 tygodnie (wiem łatwo powiedzieć Smile). lekarz wie co mówi.
A o wszystkie wady w rozwoju Maluszka nie martw się, bo jest stanowczo za wczesnie na stwierdzenie czegokolwiek (dopiero w 12-14 tygodniu będzie można powiedzieć coś więcej.). Aktualny brak echa serduszka Maleństwa (chyba jeszcze nie płodu), nie ma na to wpływu.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza,stwierdził,że jestem w 7tyg ciąży, ale nie widać płodu kazał mi przyjść dopiero 13 sierpnia przeciez ja zwariuje.Czy to jest cos nie tak?prosze o odpowiedz bo ciagle wyje:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W siódmym tygodniu u mnie było widac tylko pęcherzyk płodowy. NIe martw się bo każde maleństwo może rosnąć inaczej to po pierwsze, a po drugie jak koleżanka wyżej się wypowiedziała, mogłaś miec przesuniętą owulację.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olcia*



Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
jestem w ósmym tygodniu ciąży(według daty ostatniej miesiączki) ginekolog zrobił mi USG : widoczne echo zarodka ale nie ma echa serca.
lekarz zalecił mi kontrolne badanie USG za tydzień, powiedział terz żebym narazie zbytnio się tym nie przejmowała ale łatwo mu powiedziec to moja pierwsza ciąża a ja niewiem co dzieje się z moim dzidziusiem.
co morze by tego przyczyną ? aha i lekarz wspominał coś o "missed" zarodka? o co chodzi? prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group