Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elegantka szans na ciążę w Twoim przypadku nie ma Smile okres na pewno przyjdzie tylko się nie stresuj już tak dalej..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elegantka ja też potwierdzam, ciąży nie będzie Smile

Dodano po 1 minutach:

minimka raczej marne szanse na ciążę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elegantka



Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi Smile
Sama już jestem też spokojniejsza, pojawił się też śluz okołoowulacyjny, więc wszystko wskazuje na to, że się stresowałam na wyrost Smile
pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotka



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu intensywnie studiuję Wasze posty. Mimo tego, nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. 11 września uprawiałam seks ze swoim facetem. Była to dość spontaniczna akcja,więc nie zabezpieczyliśmy się. Chłopak doszedł poza mną (około 1,5 minuty po wyjściu), ale sperma znajdowała się na udzie. Umyłam się,ale nurtuję mnie pytanie czy jest możliwość,że podczas mycia przeniosłam spermę do pochwy? I czy niewielka ilość spermy może umożliwić ciążę? Wiem,że plemniki w kontakcie z wodą giną, bo już o tym pisałyście setki razy. Ale czy każda ilość wody je niszczy? Dodam jeszcze,że był to jeden z moich dni płodnych. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kotka napisał:
Umyłam się,ale nurtuję mnie pytanie czy jest możliwość,że podczas mycia przeniosłam spermę do pochwy?

nie ma.


kotka napisał:
I czy niewielka ilość spermy może umożliwić ciążę?

tak.
nie zawsze musi byc "tona" nasienia.z reszta w nasieniu plemnikow jest miliony a nie jeden czy dwa i zawsze znajdzie ten najsilniejszy ktory dotrze do jajeczka.

kotka napisał:
Ale czy każda ilość wody je niszczy?

kazda. nie ma znaczenia czy to woda czy cos innego.
plemniki sa w stanie przezyc tylko w kobiecym sluzie.

miałas wtedy dni płodne??
jesli wytrysk nastapil na zew to szans na ciaze nei widze Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego czy woda jest ciepła czy zimna, zawsze giną bo jest zły odczyn, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hitsu_91 giną, niezależnie od tego czy jest zmimna, ciepła, chlorowana, mineralna, to nie ryby Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli w gazowanej też xD
Nie no, żartuję :]
Czyli "numerek" w jeziorze albo w wannie niczym nie grozi rozumiem, jeżeli chłopak dojdzie "poza mną". A zawsze się bałam, że gdyby zdarzyło się to kiedyś w wannie to przez wodę może mi się nasienie dostać do środka i wpadnę.Nice :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotka



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wind_of_hope za pomoc:) Tak, miałam wtedy dni płodne, za parę dni powinien przyjść okres. Teraz czekam na niego spokojniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kotka musisz uwazac. dni płodne to nie zabawa Smile
lepiej zabezpieczyc sie i miec spokoj Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 8 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group