Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na 6 dzień po zbliżeniu NA PEWNO nie ma objawów.
tym bardziej, że pisałaś że bierzesz tabletki.
poza tym- nawet jeśli jesteś w ciąży to lekarz tego nie potwierdzi. z prostej przyczyny : jest za wcześnie.
dla uspokojenia po 14-16 dniach od stosunku zrób test albo apteczny albo bthcg.

NataSSha777 napisał:
Mam taki charakterystyczny paseczek na brzuszku..

z tego co kojarzę to on pojawia się bardzo późno. bodajże w 6-9 miesiącu ciąży Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bisoux



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, mam problem.. ostatnio zaczelam pankowac przed ciaza, mam rozne smaki czasem na rzyczy ktorych nie znosze np lody czekoladowe, mam wrazenie ze jestem przewrazliwiona na punkcie zapachow, mam nabrzmialy brzuszek.. do tego generalnie mam temperature 37.2 w pochwnie przy tem ciala 36.3, okolice tam tez mam nabrzmiale lekko, ale to wydaje mi sie ze z innego powodu- w sensie takim ze to taki okres cyklu, nie mniej jednak niepokoi mnie to bardzo. ponadto mam nabrzmiale sutki i chrostki na nich, ostatnio mi sie pojawily. testu nie robilam bo jeszcze ostatnio sadzialm ze nie ma powodu do obaw. okres przez ostatnie 2 miesiace mialam normalnie, jednak wiem ze krwawienie moze nastepowac bo moja mama tak np miala... nie wiem co mam o tym myslec w sumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Meg_



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 4:35 pm    Temat postu: Bardzo wczesne objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia - jak na razie bez rezultatu.
Od 25 czerwca zauważyłam, że mam nabrzmiałe piersi, momentami mnie pobolewają, ale to jest taki bardzo bardzo słaby ból, natomiast od wczoraj zaczeły mnie troszkę swędzieć brodawki i to dziś się nieco nasiliło, a wokół brodawek zaczyna mi się robić taki troszkę ciemniejszy paseczek koloru brązowego i ogólnie mam wrażenie, że podrażniła mi się skóra na piersiach. Czy coś takiego może być objawem ciąży??? Staram się podchodzić do tematu bardzo spokojnie, bo oczywiście szansa na ciążę istnieje, ale wydaje mi się, że jeśli już to jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Moja koleżanka, która jest teraz w 2 m-cy ciąży powiedziała mi, że przy pierwszej ciąży nie czuła nic do końca 1 m-ca, natomiast przy obecnej czuła się bardzo źle praktycznie już 2 dni po stosunku. Tylko, że jak dla mnie to chyba to mało realne jest, żeby odczuwać cokolwiek już w 3,4 dniu ciąży, tym bardziej że ja generalnie czuję się dobrze, no i nie chcę się niepotrzebnie napalać. Co o tym myślicie, jak wy odczuwałyście pierwsze objawy i kiedy?

Dodano po 4 godzinach 26 minutach:

hmm nikt nic nie może poradzić? :/

przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia19821802



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze jak od 8 mies staram sie o dzidzie i nadal nic!!!!Sad juz jestem tym wszystkim załamana..wszystko ze mnie wypływa i to może dlatego...????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypływa tylko to co jest niepotrzebne...

Wypróbuj testy owulacyjne, wylicz sobie dni płodne...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NataSSha777



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chorzów
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Bierzesz tabletki anty to w ciąży nie będziesz...

Może najpierw się czegoś dowiedz na temat cykli, zapłodnienia, działania tabletek, a potem bierz się za seks? Confused



Niekoniecznie moja koleżanka wpadła z tabletkami... Sex jest dla ludzi... Bo słucha sie o 14 latkah w ciąży... To jest porażka a najmłodsza dziewczyna miala 12 lat... Tylko,że one sie nie zabezpieczaja... Bioracf sie za sex wiedzialam do czego prowadzi dlatego sie zabezpieczalam... Dziekuje zaq odpowiedź w nienajlepszym tonie... Mam nadzieję,że twoje słowa sie sprawdzą i dziecka przynajmniej nie bedzie... Ale jesli juz by bhylo to naprawde bardziej martwie sie rodzicami.

[
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienk11



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lublin
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 10:19 am    Temat postu: stosunek przerywany w ostatni dzień okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kochałam sie ze swoim chłopakiem w ostatni dzień okresu (miałam go bardzo malutko),to był mój pierwszy raz,bez zabezpieczenia. dodam jeszcze ze do wytrusku nie doszło w środku ,sperma nie dostała sie do środka.czy jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży?
Okres zaczyna mi sie np 21 maja a następna miesiączke mam w nastepny miesiąć i tez 21. prosze o pomoc.

Przeniosłam do odp działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to były Twoje płodne czy niepłodne dni?
poza tym- jeśli jesteś pewna, że sperma nie dostała się do środka to w ciąży nie będziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bisoux



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, mam problem.. ostatnio zaczelam pankowac przed ciaza, mam rozne smaki czasem na rzyczy ktorych nie znosze np lody czekoladowe, mam wrazenie ze jestem przewrazliwiona na punkcie zapachow, mam nabrzmialy brzuszek.. do tego generalnie mam temperature 37.2 w pochwnie przy tem ciala 36.3, okolice tam tez mam nabrzmiale lekko, ale to wydaje mi sie ze z innego powodu- w sensie takim ze to taki okres cyklu, nie mniej jednak niepokoi mnie to bardzo. ponadto mam nabrzmiale sutki i chrostki na nich, ostatnio mi sie pojawily. testu nie robilam bo jeszcze ostatnio sadzialm ze nie ma powodu do obaw. okres przez ostatnie 2 miesiace mialam normalnie, jednak wiem ze krwawienie moze nastepowac bo moja mama tak np miala... nie wiem co mam o tym myslec w sumie. czy moge byc w ciazy? zazwyczaj kochamy sie bez zabezpieczenia, i raczej w dni nieplodne ale dwa miesiase temu byly to dni na granicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!mam takie pytanko.zrobiłam właśnie test ciążowy i wyszło,że nie jestem.a okres sie spóżnia.wymiotować mi sie chce,chodze osłabione,kręci sie w głowie.czyżby test mógł by sie pomylic??fajnie by było,żebym była w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 8 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group