Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

7 dniowa przerwa....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grabas



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli te krwawienie które występuje w tych 7dniach to jest ten tzw. okres tak ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak zwany, bo to jest krwawienie z odstawienia, ale generalnie wszyscy nazywają je okresem
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grabas



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, czyli tak jak kiedyś dostawałą okres tam co 29dni i trwał 7dni to teraz przez te tabletki tego okresu nie ma tylko jest te krwawienie w czasie tej przerwy 7 dniowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak. czyli bierze tabletki i w czasie 7miodniowej przerwy pojawia się "okres", który jest słabszy i mniej bolesny. i tak w kółko. nie ma już normalnego okresu, cyklu miesięcznego, owulacji wcale Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grabas



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, dzieki wielkie za informacje, aha jeszcze jedno pytanko mam, czy jak np. w trakcie tej przerwy nie wystepowalo by krwawienie to mogą być podejrzenia że moze byc w ciazy tak ?? bo tak tylko chcialbym wiedziec dla informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwsze 3 miesiące z tabletkami organizm się przystosowuje i krwawienie może się nie pojawić i nie świadczy to o ciąży. ciąża jest praktycznie niemożliwa przy regularnym braniu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeżeli tabletke się weźmie dzień wcześniej czyli 7dmego dnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to nic, wszystko będzie ok. przerwę można skrócić ale nie można jej wydłużać
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jeżeli moja dziewczyna odkłada tabletki(Yasminelle)(jutro jest 7 dniowa przerwa) to czy możemy sobie pozwolić dzisiaj na małe co nieco?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odstawia calkowicie?
jeżeli całkowicie, to ostatnim dniem, kiedy jest zabezpieczona jest dzień przyjęcia ostatniej tabletki, jeżeli robi po prostu przerwę 7miodniową i zamierza rozpocząc kolejne opakowanie, to jest przez caly czas zabezpieczona
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group