Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

deeyeeneo dlaczego nie zrobicie testu? przeciez to rozwieje wasze watpliwosci...kazdy na forum powiedzial co wiedzial, decyzja nalezy do Was:albo bedziecie sie zamartwiac czekajac na brak nastepnej miesiaczki ,albo zrobicie test i wszystko sie wyjasni. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic?? a o co ci chodzi ??bo juz zglupialam Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deeyeeneo



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niewiem co robic z moja dziewczyna niechce zrobic testu boi sie ze nie jest jesu poradzcie cos dzis jest jej 29 dzien cyklu a okresu niema objawow tez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deeyeeneo



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mam dziewczynie do rozsadku przemowic ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deeyeeneo



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej hej w czoraj widialem sie z dziewczyna mowila mi ze ma bialy sluz boli ja kregoslup ma zmarzniete sine nogi i rece ma jakos niechec do jedzenia i co najwazniejsze miesiaczki niema a juz 30 dzien teraz prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xolax



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:02 am    Temat postu: ponownie krwawienie-czy to ciąża?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!mam do Was pytanie.Ostatnią miesiączkę dostalam tydzien za wcześnie- skończyła się w zeszłym tygodniu. dokładnie po tygodniu wystąpiło następne krwawienie- w prawidłowym terminie spodziewanej miesiączki. Jest dziwne- ciemne, z dużą iloscią skrzepów. Wizytę u lekarza mam dopiero 5 września. nie czuję się najlepiej. Nie wiem, czy mam podejrzewać ciążę? jeśli któraś z Was miała coś takiego-proszę, dajcie znać, bo umieram ze strachu.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a doszlo do wytrysku w Tobie? mialas wtedy dni płodne? 2 okresy to cos nie tak... Confused wizyta u lekarza wszystko wyjasni Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xolax



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, ale za każdym razem używaliśmy prezerwatywy(to bylo zaraz po tym jak skonczyla mi się miesiączka) to co mam teraz to nie jest normalny okres. skurcze i ból piersi tak jak przy okresie, ale krwawienie jest ciemne i ze skrzepami.całkiem obfite. właśnie nie moge doczekac się tej wizyty. teraz w sumie wypadałby u mnie okres owulacyjny,ale obawiam się, że się całkowicie rozregulowałam:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Strona 60 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group