Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha / żołądka- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onn252



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem Np dzis rano obudziłem sie oczywiscie sniadanko kawka papierosek i zaczeło sie brzuch wzdety jak balon pieczenie uczucie ciasnosci w klatce piersiowej niepokuj uciekam niewiadomo przed czym czym to moze byc spowodowane?nigdy na nic niechorowałem Prosze o jakas rade

Dodano po 1 minutach:

czy te ataaki maga miec wpływ nerwicowe?oturz badanie ekg wyszło ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andersp



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:13 pm    Temat postu: Bol zalądka,uciks Help! :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Juz 3 dzien mam okropny bol zaladka,taki ucisk dołku ,czasem burczy,w ostku i duszność musze co jakiś wziaść większy oddech.3 dni temu jadlem przypalony ryż śmierdzący dymem.Pomocy co to jest?,Dziś rano to juz nudności mam Sad

@edit.jeszcze czuje jakby mi sie jakies gazy zbierały w gardle,mostku :S

Dodano po 3 godzinach 42 minutach:

czemu nikt nie odpowiada??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andersp



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 6:49 pm    Temat postu: Bol,w dolku brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Boli mnie w dołku brzucha,taki ucisk z dusznościami ze msuze wziasc większy oddech,i musze bekac lol :S od 3 dni.Nie mam żadnych dodatkwych objawów.3dni temu zjadłem przypalony ryż.Co to może byc?? Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tallka



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bagera!
to może być żołądek (cierpisz może na chorobę wrzodową?) albo trzustka.
jeśli ból nie ustanie, nie zmniejszy się po diecie "kleikowej", to może trzeba jednak będzie spotkać się z lekarzem Smile zrobiłby morfologię, USG i wyjaśniłoby się Smile
pij siemię lniane; działa osłonowo na żołądek (jeśli to od żołądka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onn252



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Naprzykład dzisiaj niepiłem wyjatkowo kawy poprostu jakos tak z braku czasu efek był zadziwiajqcy dawno nieczułem sie tak dobrze :)sprubuje kilka dni bez kawy i zobacze co bedzie sie działo ale czuje ze to sedno sprawy kiedys pijałem kawe na głodny zoładek do tego kilka papieroskow i zawsze bolał mnie po tym brzuszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotreksz231



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:09 pm    Temat postu: Co to jest za choroba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od jakiegoś czasu odczuwam gniecenie w prawym i lewym boku brzucha mniej więcej pod żebrami jest on odczuwalny szczególnie gdy siedzę, proszę powiedzieć co to może być za choroba.
Wiem że temat może być trochę nie w tym dziale ale proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem nowym użytkownikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat w odpowiednim dziale Smile

A co do objawów...Z tego opisu ciężko cokolwiek stwierdzić...

Towarzyszy temu coś jeszcze?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotreksz231



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami przekształca się to chwilowo w kłucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam tu na myśli jakąś podwyższoną temperaturę, osłabienie itp...

Ale chyba nie bo byś pewnie napisał...

A robiłeś sobie może morfologię?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotreksz231



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, a możesz tak orentacyjnie powiedzieć co to jest.

Dodano po 49 minutach:

nowicjuszka napisał:
Miałam tu na myśli jakąś podwyższoną temperaturę, osłabienie itp...

Ale chyba nie bo byś pewnie napisał...

A robiłeś sobie może morfologię?


Czasami czuje się trochę osłabiony. Ale gorączki nie mam.

Dodano po 4 godzinach 7 minutach:

czy może ktoś odpowiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group