Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

O nadzerce i o torbielu jajnika

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

linka132, ja osobiście nie słyszałam o takim zabiegu, ja np. miałam wymrażaną nadżerkę - tak mi polecił ginekolog.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka132



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:
linka132, ja osobiście nie słyszałam o takim zabiegu, ja np. miałam wymrażaną nadżerkę - tak mi polecił ginekolog.


no bo to jest cos nowego i własnie dlatego nigdzie nie moge znalezc info o tym:( wiem tylko tyle ze to jest jakas metoda szczedzająca bo wyrazanie to nidy nie można przeidziec jak łeboko sie zamrozi. GDybym wiedziła ze w necie nic o tym nie bedzie to bym go bardziej o ten leeop-loop wypytała a tak teraz mam wątpliwości:((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

linka132, a z angielskim sobie radzisz? bo jest masa informacji po angielsku, szczegółowo opisanych. jak znajdę chwilę, to przetłumaczę Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka132



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
linka132, a z angielskim sobie radzisz? bo jest masa informacji po angielsku, szczegółowo opisanych. jak znajdę chwilę, to przetłumaczę Smile


była bym ogromnie wdzieczna- troche poczytałam po angielsku ale niewiele z tego rozumiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka132



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehh troche poczytalam ale i tak informacje na każdej stronie są nieco inne i już zgłupiałam- na jeden stronie piszą ze powikłania to 1-2% a na innej ze moze nieco skrócic szyjke macicy i mozna miec problemy z ciąza. Czy mógłby mi ktos poradzic czy poddac sie leczeniu ta metoda czy wybrac jednak zamrażanie- które bezpieczniejsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emigrate



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legnica
PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 1:21 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochane, mam takie pytanie, otóż:
Moje ostatnie badanie USG, wykonywane w sprawie całkiem nieginekologicznej wykazało, że mój prawy jajnik jest torbielowaty i ma 4x3,7cm oraz że ma struktury przegrodowe. Nie zdążyłam jeszcze pójść do ginekologa, badanie jest bardzo świeże. Czy to jest coś poważnego, czy to jest duży rozmiar torbieli i przede wszystkim - o co chodzi z tymi strukturami przegrodowymi? Z góry dzięki za odp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sasanka26



Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jakis miesiac temu tez tak wyszlo, lekarz powiedzial z narazie trzeba obserwowac czy te torbiele nie rosna (te kilka cm to wciaz malo) albo nie pojawia sie ich wiecej, po 3tyg. miala przyjsc na kontrole, okazal sei ze nie urosly i nie zmniejszyly sie, znow po 3tyg.mam przyjsc na kontrole... obserwacje na tym etapie wystarcza, jesli za jakis dluzszy czas znow nie bedzie zmian to ewentualnie przepisze jakies leki hormonalne, nic strasznego. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,

Na początku grudnia byłam u ginekologa i stwierdził, że mam nadzerke, widziałam ją nawet na monitorze gdyż podczas badania użył takiej małej kamerki Smile nie wyglądało to jakos okropnie, po prostu mała czerwona plamka która zaczeła krwawić gdy brał z niej wymaz. Uspokoil mnie e to normalne bo nadzerki sa mocno ukrwione czy cos takiego. Badanie sytologiczne było jak najbardziej w porzadku, nie mam pojedrzenia nowotworu. Pan doktor powiedział tez ze nie bedzie mi przepisywal na razie zadnych leków gdyż moze sama zniknie, a przed wynikami nie było sensu gdyś mogły by ze tak pwoiem zaburzyć obraz. Powiedział zebym przyszla kontrolnie po sesji czyli w sumie juz niebawem moge sie do niego wybrac. Interesuje mnie tylko jedna sprawa, CZY NADZERKA MOGĘ ZARAZIĆ POTENCJALNEGO PARTNERA ? poznałam fajnego chłopaka hehe i stresuję się tym, że po ewentualnej nocy spedzonej ze mną mógłby mieć nieprzyjemny problem. Z góry dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alabastrowa nie możesz go zarazić nadżerką, ale Ty sama powinnaś uważać ponieważ jesteś bardziej narażona na infekcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, w przypadku nadżerki powinno się zwracać szczególną uwagę na higienę, także podmycie się po i przed stosunkiem (tyczy to też partnera) jest jak najbardziej wskazane. osłonowo możesz łykac jeszcze lacibios femina.
jednak nadżerką chłopaka nie zarazisz Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group