Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka okres spóźnia Ci się dopiero ok 2 dni, przez majtki nie zachodzi się w ciążę, jak będziesz tak myśleć i się stresować to okres jeszcze bardziej się spóźni. Poza tym stało się to w 22dc, a przy Twojej długości cykli było już prawdopodobnie po owulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam test dla pewności i wynik : negatywny Smile (10 dni od rzekomego "zapłodnienia"). Więc teraz przyszło mi czekać na @. Czy test dobrze pokazał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka w Twoim przypadku tak, każdy test wyjdzie negatywny bo w ciąży nie jesteś, czekaj na miesiączkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lolo27 raczej rozpulchniona macica.

kluski185 Stosunek przerywany nie jest antykoncepcją. Każde przesuniecie cyklu choćby z powodu stresu, zmiany klimatu, kuracji antybiotykowej itp moze spowodować, że akurat owulacja się opóźni i ciąża gotowa. Zrób test po 16 dniach od stosunku.

kroliczuss Za taki uznać. Każde przesunięcie niestety trzeba w wyliczeniach uznawać...Takze dni płodne przypadają teraz u ciebie ok. 6-22dzień cyklu

Zaniepokojona66po pierwsze pierwszą tabletkę z blistra powinnaś wziąć pierwszego dnia cyklu czyli pierwszego dnia miesiączki. Po drugie jeśli tabletki wzięłaś jak wzięłaś powinnaś zabezpieczać się dodatkowo czyli albo użyć prezerwatywy, albo chociaż jakichs globulek plemnikobójczych.

Tabletki zwyczajnie nie chroniły tego cyklu.
Po trzecie skoro nie doszedł od razu to mała szansa na wydostanie sie plemników zdolnych do zapłodnienia. chyba że wczesniej doszło też do wytrysku i nie umyl członka oraz nie oddał moczu.

Na wszelki wypadek zrób test po 16 dniach od tego stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dzisiaj jest 5 dzień gdy nie mam miesiączki. Chciałabym się spytać jak wygląda szyjka macicy przed miesiączką, albo w trakcie + czy jeżeli temp 18tego o 7 rano wynosiła 37,a dzisiaj o 9:20 wynosiła 36.9 to znaczy, że okres tuż tuż, czy jak to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Turandot



Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje cykle trwają zazwyczaj 31 dni- mówię zazwyczaj, bo ostatni pojawił się o tydzień za wcześnie, choć tłumacze to zmianą klimatu (byłam na wakacjach) W 27 dc kochałam się bez zabezpieczenia- głęboka penetracja, wytrysk na zewnątrz, dobrych kilka (naście?) minut po wyjęciu penisa z pochwy. Przy założeniu regularnych cykli okres spóźnia mi się 8 dni- pierwszy test zrobiłam 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki, 9 dni po samym stosunku- wynik negatywny. Jak się pewnie domyślacie mam "małą" ciążową paranoję- boli mnie podbrzusze, sutki są tkliwe jak przed okresem.
Moje pytanie to oczywiście: czy mogłam zajść w ciążę?

zakładając, że doszło do zapłodnienia, w 3 tygodniu ewentualnej ciąży (niczego jeszcze nie podejrzewając) byłam u ginekologa na rutynowym badaniu- czy lekarz mógł nie zauważyć ciąży?

martwię się, z góry dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Turandot w 27dc raczej już po owulacji, wytrysk nie odrazu po "wyjściu", test jeśli już to zrobiony za wcześnie, chociaż po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli byłaby to 3 tygodniowa ciąża lekarz powinien zauważyć już charakterystyczne zmiany i zasugerować test z krwi. Ale wg mnie ciąży nie ma, objawy na zbliżającą się miesiączkę, możesz dla pewności powtórzyć test jeśli okres się nie pojawi jak minie 16 dni od stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka jeśli temp/ spadła tzn, że lada dzień powinnaś dostać okresu,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Turandot



Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś dostałam okres i powiem wam szczerze- wolałabym pas cnoty niż drugi raz taką nerwówkę! Wink

WIKI16 - dzięki za pomoc Smile
będę do was zaglądać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szyjka macicy przed miesiączką wygląda tak samo tyle ze jest nieco bardziej rozppulchniona, no moze odrobine bardziej zarózowiona. ale nie jestes w stanie jej zobaczyc. Chyba ze masz w domu wziernik ginekologiczny...Ale i tak potrzebnabe byloby Ci lusterko...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 6 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group