Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Esperal

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najpierw musisz podać województwo lub miasto z którego jesteś i do którego ewentualnie mógłby brat dojechać.
jeśli jednak nie chcesz podać danych to dzwoń do Poradni Zdrowia Psychicznego lub Poradni Psychiatryczno- Psychologicznej gdzie działa Poradnia uzależnień. Lub do samej Poradni Uzależnień.
tam powinni podać Ci odpowiednie namiary i rozwiać wszelkie wątpliwości.

PS. jeśli nie chcesz pisać o tym na forum to proszę o pw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drewtech



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O losie, cztery lata mineły odkąd założyłem ten temat...;]
Aż się łezka w oku kręci, tyle się od tego czasu zmniło, tyle wypiło....
A jeszcze tyle życia przed człowiekiem:) Pozdrawiam wszystkich którym ten temat coś pomógł w życiu.
U mnie od wyszycia nic się nie zmieniło;]
Pozdrawiam serdecznie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo tak naprawdę sam esperal nie pomoże.
pijesz dalej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drewtech



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm, jeżeli to Twój rocznik, to jesteśmy właściwie rówieśnikami...
Imprezuje w weekendy, raz więcej raz mniej, ale jakoś się żyje, zdarza się przesadzić, ale jest lepiej niż kiedyś, więcej spraw na głowie, obowiązków, jakaś praca itp.
A co do tego że sam esperal nie pomoże to racja, to tylko taki "wspomagacz", bez terapii i reszty tego majdanu samo zaszycie to totalna strata czasu, a nawet jest gorzej po zaszyciu niż przed (na początku).
No ale mi się podoba mój obecny stan życia, jestem szczęśliwy, cieszę się z życia, z tego wszystkiego co mnie otacza...
A Ty co robisz na tym forum, dotyczy Cię w jakiś sposób ten problem (alkoholizm)????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 2:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. w nicku zawarty jest mój rocznik Smile
nie nie mam problemu z nałogami- żadnymi.
jestem tu bo lubię uczyć się jak radzą sobie z problemami inni, żebym potem mogła pomóc ludziom/ dzieciom/ młodzieży potrzebującym pomocy.
no a poza tym- to tu sprzątam Mr. Green

ps. fajnie, że nie pijesz:) z poprzedniego postu wywnioskowałam coś innego dlatego zapytałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drewtech



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niemożna odrazu powiedzieć że nie piję, bo weekendowe imprezy to też jakaś tam forma picia, może nie tak destrukcyjna jak walenie wódy na gzymsie, bo wolę usiąść w domu z kumplem, pograć w karty i popić wódeczki, ale potem grzecznie do łóżka i lulu bądź film czy coś na dobranoc... Ale alkoholikiem się jest już do końca, a barierę bardzo łatwo przekroczyć, stąpa się bo bardzo cienkim lodzie... Ale jak by nie patrzył i co by się nie działo, trzeba mysleć pozytywnie i Żyć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakaj



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.mam takie pytanko,a mianowicie mam w tylku wszyty esperal od tygodnia.wiem ze w okresie wakacyjnym napewno nie obejdzie sie bez imprezek zakrapianych alkoholem,chcialem sie dowiedziec czy mozna ten esperal usunac po 3,4 miesiacach i po jakim czasie od usuniecia go mozna sie napic?

Dodano po 7 minutach:

Anonymous napisał:
Sokoro go wyszyłes to na pewno już nie działa Very Happy ,kwestia jest taka że mimo że go nie masz juz w d...e to we krwi nadal może krązyć , także dla bezpieczenstwa jest odczekać 1 tydzień od momentu wyszycia, co do torbieli to esperal wtedy nie dzialal bo torbiel to taka jakby torebka ochraniająca tabletke takze do krwi esperal sie nie dostawal.



A ja chce sobie usunac esperal przed wakacjami.pytanie moje czy mozna?zaszyty jestem od tygodnia czasu ale wiem ze w okresie wakacyjnym nie wytrzymam i wole go usunac.tak apropos musialem sobie to wszyc zalecenie pracodawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group