Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Język - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek2815



Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!. bardzo prosze o pomoc. Mam 15 lat i co jakis czas na czubku i troche na boku języka pojawiają mi sie krosty. Czym to wyleczyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jak one wyglądają? I czy są to pojedyńcze krostki wyskakujące co jakiś czas czy może jest ich coraz więcej?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak mam od czasu do czasu. ale nie robię z tym nic- w końcu samo przechodzi. jednak w mojej rodzinie płuczą usta np. wywarem z szałwii i rumianku. możesz też zapytać w aptece jakie środki mogliby Ci polecićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cypus



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 4:41 pm    Temat postu: Biały nalot na języku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem. Embarassed
Jakiś czas temu na języku zrobił mi się biały nalot.
Nie wiem czym to jest spowodowane.
Nalot ten nie schodzi z zbytnio po szczotkowaniu,nie wiem co z tym fantem zrobić.
Jeśli ktoś mógłby pomoc,proszę o wsparcie.
Tutaj link do zdjęcia "języka"
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laska160



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to kandydoza idz jak najszybciej do lekarza brales moze ostatnio antybiotyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cypus



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie brałem żadnych antybiotyków.
Czy możliwe jest też że mi się ten nalot zrobił od zepsutych zębów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cypus



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 8:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi.
,udało mi się zrobić zdjęcie bardziej precyzyjne tuż po umyciu zębów i języka.

Szokujące jest to że ten cały nalot w ogóle nie schodzi po szczotkowaniu, już naprawdę sam nie wiem co to jest za choroba.
Boję się ze to będzie coś poważnego,tyle już się o tym wszystkim naczytałem...
W przeszłości nie dbałem zbytnio o higienę jamy ustnej,mam dużo zębów (wraków) muszę się wziąć za to wszystko jak najszybciej za nim będzie za późno.Najgorsze jest to że może być mnóstwo przyczyn tego białego języka,przeczytałem nawet gdzieś że duży stres, a to też mi towarzyszy często ponieważ jestem hazardzistą i praktycznie tym się zajmuje na co dzień.
Ostatnio brałem tabletki do ssania "Halset" ale nic a nic nie pomogły,muszę zaopatrzyć się w te inne środki.No a jak nie przejdzie to chyba będę musiał niestety iść do lekarza.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też podejrzewam kandydozę. Więc wiejcie do lekarza. Lepiej zacznijcie sie odżywiać, więcej witamin, nie palcie papierosów na razie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
storwert19



Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 6:32 pm    Temat postu: guzek pod jezykiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o rade!!! wyrosl mi pod jezykiem guzek (cos podobnego do pryszcza) w miejscu gdzie zaczyna sie wedzidelko jezyka. Czy ma to zwiazek z tym ze biore Tretinex, lek na tradzik?? prosze o pomoc. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to jest taki guzek jak powiększony węzeł chłonny? taki podskórny? czasami w wyniku jakiejś infekcji węzły chłonne wywala... a żadnych innych niepokojących objawów nie masz?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group