Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kowalski123456



Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mojej dziewczynie spóźnia się okres 6 dzien (jeśli by liczyć że co 28 dni). Seks uprawialismy z użyciem prezerwatywy w dodatku nigdy nie dochodzilem w środku. Uprawialismy tez petting jednak takze bez wytrysku. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres może się spóźniać z wielu powodów. Z tego co opisujesz szans na ciaże raczej nie ma;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rudzielecc



Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tak, u mnie stres był sporym czynnikiem, przynajmniej tak myślałam na początku Sad potem po wykonaniu 2 testów okazało się że jestem w ciąży... a co ciekawe, a nawet już o tym wspominałam gdzieś, że dopiero za 2 razem dostałam prawidłowy wynik, było to kilka dni temu, a okres łącznie spóźniał się 6 dni. Cóż teraz szlifuje objawy ciąży https://www.biomedical.pl/ciaza/pierwsze-objawy-ciazy-6258.html i czekam na pierwsze symptomy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów na spóźnianie się okresu jest bardzo wiele. I jedynie jednym z nich jest ciąża. Mogą to być

hormony
stres
zmiana diety
zmiana otoczenia
podróż
choroby takie jak pcos

Opisane są tutaj: https://miesiaczka.net.pl/brak-miesiaczki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group