Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kossan1



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Giżycko
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche za malo konkretow....
Ale jesli masz te wyniki to możesz sobie je sprawdzic czasami jest tak ze mały przyrost bhcg , wcale nie wróży nic złego – jeśli miesci się w progu normy. Trzymam kciuki Smile

--- edited by mala_mi ---
Po raz drugi polecam lekture REGULAMINU!! Linki do innych stron sa u nas zabronione! Link usunelam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się tak martwiłam ,że mam zbyt wysoki progesteron ale lekarz powiedział ,że to wcale nie jest zly znak a wrecz przeciwniew każdym razie najlepiej troszke odczekać i zrobić usg.
Wtedy się okarze jak tam ma się zarodek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nataliapoznan_18441



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 5:38 pm    Temat postu: Problemy z nerkami a wyniki HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialam powazne problemy z nerkami, teraz mam odlaczone po polowie nerki z prawej i lewej strony..., robie testy ciazowe i wychodzi mi wynik negatywny, a ze swoim parynerem kocham sie juz od dwoch miesiecy bardzo czesto i czy mozliwe ze jestem w ciazy tylko ze moj mocz i zawarty w nim poziom HCG nie podaje mi informacji przez moje problemy z nerkami ktore mialy miejsce 9lat temu? (mialam refluksy w obu nerkach tzn cofanie sie moczu do nerek).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniek



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 7:30 pm    Temat postu: wyniki HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie, duphaston hamuje owulacje jeśli jest podawany przed... jedyne co, to mogło tak się zdarzyć, że przez stres opóźniła Ci się owulacja, nastąpiła jakoś w styczniu przed 16stym i wtedy doszło do zaplodnienia. jest to mało prawdopodobne aczkolwiek nie niemożliwe


Dzisiaj otrzymalam wyniki wczorajszego badania Beta- HCG total - 1126,24!!
Wydaje się być to wynik pozytywny. Ide dzisiaj do lekarza skonsultowac wszystko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misia21k7



Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 7:43 pm    Temat postu: ANIEK GRATULACJE:D:D:D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka beta to na 100000000000% ciążaVery HappyVery HappyVery HappyI według norm jakie ja mam podane na moim wyniku to jesteś gdzies 5-6-lub 6-7 tc licząc od @!!!!Very HappyVery Happy:DPoprzednia beta musiała być zle zrobiona!!!!Ja mając bete 1774 mIU/ml byłam w 5 tc:DJeszcze raz gratulacje:DVery Happy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat przekroczyl 40 stron dlatego go zamykam i zapraszam do dyskusji tutaj:
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp72230.html#72230
--- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
Strona 48 z 48

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group