Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 6:33 pm    Temat postu: ciąża bez wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, 18 dnia cyku doszlo zbliżenia. na początku pieściliśmy się oralnie, najpierw on mnie potem ja jego. następnie mój partner wszedł we mnie dosłownie na minutę może krócej. moja obawa związania jest z tym momentem ponieważ został wprowadzony do pochwy ten płyn z podniecenia, czytałam, że nie ma w nim plemników ale panikuję. Potem znów zaczeliśmy sie pieścić oralnie, w wyniku czego doszło do wytrysku. nastąpił on na zewnątrz pochwy. zrobiłam test po 47 dniach od zdarzenia, wynik negatywny. Czy jest obawa że mogę być w ciąży, czy mogę być spokojna? zaniepokoiło mnie też to, że 21 dnia cyklu czyli 3 dni po zbliżeniu wystąpiło krwawienie, które było za wcześnie. proszę o odpowiedź, ponieważ Wasza odpowiedź jest dla mnie cenna. Przepraszam za powielanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie, które wystąpiło przed wcześnie, mogło być objawem po prostu stresu;) Zrób, jeszcze jeden test, gdy wynik wyjdzie taki sam, obawy mogą zniknąćWink

Chociaż raczej nie powinnaś mieć obaw:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, trochę mi ulżyło. A jak powtórzę test jutro to już naprawdę będę mogła być spokojna? To będzie w takim razie 51 dzień po zbliżeniu. A jak nie jutro to kiedy by było najlepiej? A w ogóle czy moja sytuacja była ryzykowna? Czy to tylko moje obawy i panika, bo ja już sama nie wiem... wytrysk był ale nie we mnie. Ale ten płyn mnie zastanawia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hermes



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Troche wstydze sie o tym mowic ostatnio z kolezanka ostro sie zabawilismy ale do rzeczy bylo okolo godziny 22 bylismy w samochodzie zaczelos sie od sexu oralnego pozniej jakos tak sie potoczylo ze wyszlismy z samochodu i uprawialismy sex Analny na stojaka, gdy czulem ze sie zblizam wyjolem czlonka i skonczylem poza partnerka podczas tego zajscia wogole nie dotykalem narzadow rodnych jednak plyn ktory powstaje przed wytryskiem napewno zostal gdzies na ciele partnerki czy jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze czy moge jednak spac spokojnie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę prosić o odpowiedzi na ostatnie zadane przeze mnie pytania. Obiecuję,że nie będę Was już męczyć. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mozesz byc spokojna plemniki pojawiaja sie ale tuz przed samym wytryskiem w tym plynie po tylu dniach wynik powinien byc wiarygodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arnii19



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: te nerwy?
PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy każda kobieta ma dni płodne w połowie swojego cyklu?
Jaka jest szansa, gdy włożyłem partnerce 2 razy, nie było wytrysku, tylko trochę tego śluzu na członku na pewno było.. Wsunąłem raptem pare cm, gdyż partnerka jest dziewicą i nie przebijałem jej błony ani nic..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blona dziewcza nie chroni przed ciążą z owulacja w polowie cyklu jest roznie zazwyczaj wtedy przypada ale moga ja opoznic rozne czynniki dieta stres zmeczenie itp.. jezeli ten sluz to prejekulant to istnieje mozliwosc ze jest w ciazy bo wtedy pojawiaja sie plemniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arnii19



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: te nerwy?
PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co forum to inaczej mi odpowiadają.. pozostaje jedynie czekać na okres albo..jego brak.. : (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arni zalezy jak dlugie ma cykle.
jesli regularne i np 28dniowe to nie dni płodne a owulacja wypada w połowie cyklu. płodne sa pare dni przed owulka i pare dni po.
musisz sie dowiedziec ilodniowe ma cykle Twoja dziewczyna i wtedy napisze cos wiecej.
a jesli wytrysku nie było to w ciazy nie bedzie.

dziewice tez zachodza w ciaze.
to prawda co pisze Ada.
błona to nie zadna ochrona.
kiedys tak wmawiano ludziom i wierza do tej pory.
a ile juz bylo przypadkow ze dziewice zostały matkami?!?!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny
Strona 42 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group