Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnie to bywa niektóre kobiety maja objawy ciazowe odrazu a inne dopiero kolo 2-3 miesiaca:) Wiec tym ni emozna do konca sie sugerowac. Radze odpoczywac i dobac o siebie Smile Wierze ze wszystko bedzie tym razem ok. Znam kobiety ktore tez za 1 razem poronily a teraz sa szczesliwymi przyszlymi mamusiami w zaawansowanej ciazy Smile Wiec wszystko bedzie ok Smile Trzymaj sie i uwazaj na siebie i na malenstwo Smile

Dodano po 18 sekundach:

A no i oczywicie gratuluje!! Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aoii według mnie to bardzo mały przyrost. Na samym początku beta przyrasta bardzo szybko a w miare trwania ciazy tempo przyrostu spada.
Z reguły poziom betaHCG podwaja się co 2- 3 dni. Szacuje sie że 60 % w 48 godzin to norma.
Oczywiście każda ciaża jest inna i od norm tez sa odchylenia. Mam nadzieje,że jest dobrze.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aoii



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie

Z obawy przed najgorszym przekopuje internet i różne fora i chyba znalazłam odpowiedź na moje pytanie. Ciąża pozamaciczna Crying or Very sad to jedyne logiczne wytłumaczenie takiego małego przyrostu bety Sad no nic w poniedziałek powtórzę betę a we wtorek do lekarza, dam znać co i jak

Bardzo dziękuję za pomoc i zainteresowanie, buziaki

edit
ciągle łudzę się nadzieją, że jednak nie c.pozamaciczna ... nie mam żadnych plamień, brzuch też mnie nie bolał do piątku ale miałam problem z załatwieniem spraw w wc to może przez to, potem już nie bolał do teraz jak sie naczytałam i nerwy mam takie i płacze jak nie wiem kto ... chyba nie wytrzymam do wtorku i pojadę dzisiaj do szpitala powiem że mnie strasznie boli pokaże wyniki powinni mnie przyjąć ... nie wiem już co ze sobą zrobić


Ostatnio zmieniony przez Aoii dnia Nie Lis 22, 2009 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aoii mam jednak nadzieje,że nasze przypuszczenia się nie sprawdzą. Koniecznie daj znać.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aoii



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i stało się

brzuch zaczął mnie boleć wzięłam siostrę rodzoną pod pachę ( moje drugie pół na studiach dopiero wraca ) i pojechałam do szpitala ... że potraktowano mnie jak intruza i jak mnie potraktowano to lepiej przemilczę ... dowiedziałam się jedynie że :
1. w macicy nic nie ma - przynajmniej nie widzi
2 w jajowodach też nic nie ma - przynajmniej nie widzi
3 w zatoce Douglasa brak płynów - cokolwiek to znaczy
diagnoza wczesna ciąża pozamaciczna albo obumarcie zarodka - trzeba czekać na plamienie albo już łyżeczkować z miejsca ,
zaproponowano pozostanie na oddziale - odmówiłam - głównie ze względu na pielęgniarki - jak się rozpłakałam to małpa jedna mi powiedziała cyt. : " czego pani ryczy, przecież nic się nie stało było i nie ma, nie ma co rozpaczać, będzie jeszcze okazja" wróciła do domu, ból jakoś wytrzymam wezmę no-spe i do jutra dam rade a rano lecę do mojej gin niech mnie bada niech mówi co robić byle tylko nie iść do szpitala w moim mieście Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jejciu....no widzisz ta beta dla mnie była bardzo podejrzana ale miałam nadzieję,że sie mylę. Bardzo mi przykro Kochana. O traktowaniu pacjenta w szpitalu nawet sie nie wypowiem bo brak mi słów. Mam nadzieje,że ginekolog cos zaradzi. Trzymaj sie dzielnie .

Dodano po 5 minutach:

W związku z przekroczeniem limitu stron temat zamykam.
Zapraszam do kontynuacji rozmowy tu

http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp94752.html#94752
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group