Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a ten cały preejakulat? Wszyscy mnie na innych forach straszą że może zawierać normalne, zdolne do zapłodnienia plemniki. A co z tym, że dzisiaj spadla mi temperatura i bolą mnie piersi trochę mniej...tak jakby spadł progesteron i było właśnie tuż przed okresem. Jezu strasznie się martwię i co chwile płaczę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 5:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laski nawet nie używają takich "zaawansowanych" sprzętów i dochodzi do takich sytuacji.
Za dużo informacji, a później jakieś odchylenia przypisujesz do różnych rzeczy.
Nie chcę pouczać... Nie siedź z zegarkiem w ręku i karteczką z danymi statystycznymi przed każdym okresem, bo popadniesz w psychoze, lol. Cykl raczej nigdy przez całe życie nie będzie idealny. Parę dni (a tym bardziej 1) to nie koniec świata.

Z opisu szanse są znikome.

A te "inne fora"... Pf, pierwsze wyniki to zawsze jakieś pudelki, srelki, onety, gosposie i o2 gdzie ludzie nie mają pojęcia o niczym i prowokują. Nie czytaj tego w nadmiarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałam okres z samego rana i brzuch mnie boli strasznie wręcz (mam za swoje że się tak stresowałam). Dzięki Wam za odpowiedzi, teraz już pukam się w głowę jak ja w ogóle mogłam sobie wkręcać ciążę, ale niemniej jednak już więcej tak nie zrobimy, żadnego seksu na "czerwonym". Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PKZ123



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem. Mojej dziewczynie spóźnia się okres jeden dzień. Kochaliśmy się 2 tygodnie temu. Kochaliśmy się i kiedy poczułem że dochodzę to wyciągnąłem go ale musiałem jeszcze sam dokończyć. Czy jest możliwość że zaszła w ciążę. Dodam do tego że cały czas ma objawy które ma zawsze przed okresem. Wszystko ją boli i raz jej jest cieplo a raz zimno . Proszę o szybką odpowiedz. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halbach



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobieństwo jest minimalne, ale każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie za sobą ryzyko zapłodnienia. A powiedz, jakie ona ma cykle i który to był jej dzień? Wyznacza sobie dni płodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinga123456



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 7:34 pm    Temat postu: Czy mogę być w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem i chciałam wiedzieć co o tym myślicie. 16 lutego zaczął mi się okres(trwał 5-6 dni jak zazwyczaj)cykle mam nieregularne więc ciężko mi określić dni płodne i niepłodne. Chciałam spytać czy jest możliwość ciąży w takim przypadku: 1 marca kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, lecz ani przed, ani w takcie ani po wytrysku nie było (chłopak *do końca* doprowadził się ręką, jakieś 10 min potem) Trwało to krótko. Czytałam różne rzeczy na temat plemników które mogą się pojawić, nawet jeśli wytrysku nie było, natomiast na innych forach pisało, że bez wytrysku w ciąże się nie zachodzi, sama już nie wiem co myśleć. testu nie chcę jeszcze robić, bo byłoby to za szybko. Co myślicie? bardzo cenie sobie waszą wiedzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika520



Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, znów mam mały problem kochałam się z moim chłopakiem w tym miesiącu 3 razy, zawsze z zabewzpieczeniem, i zawsze dochodził poza mną. Moje cykle trwają zwykle koło 30-33 dni. Ostatni okres dostałam 22 lutego. Następnego spodziewałam się wczoraj, a tu nic! Od tygodnia bolą mnie piersi, od kilku dni pobolewa mnie brzuch na okres tak typowo 'okresowo'... Jednak okresu nie ma. Martwie się tym strasznie. Pytałam chłopaka, ale mówi, że nie było opcji. Bo niby jak? Nie dość, że w prezerwatywie, to jeszcze doszedł na zewnątrz, gumka nie pękła ani się nie zsuneła... Nie wiem już co myśleć. Dodam, że ostatnio miałam wiele stresów i stosowałam antybiotyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem już co myśleć. Dodam, że ostatnio miałam wiele stresów i stosowałam antybiotyk.

to jest głowna przyczyna spozniania sie @.
antybiotyk ma to do siebie ze przedluza cykl i opoznia okres a ze dodatkowo sie stresujesz wiec sama rozumiesz jak to działa.
nie ma szans na ciaze w waszym przypadku.
zaufaj chłopakowi.

okres napewno bedzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika520



Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje Ci bardzo Smile mam wszystkie objawy okresu, więc tym się pocieszam, no i nie zapominam, że to nie pierwszy raz gdy pod wpływem stresu okres się spóźniał.
w każdym razie uspokoiłaś mnie. Dziękuje raz jeszcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, po raz etny przychodze do was po porade. A wiec, moja dziewczyna dostala okres 14 marca, cykle ma 27-29 dniowe zazwyczaj ale zdazaly sie 31 dniowe. Uprawialismy petting miedzy 22 i 25 marca , nie uswiadczylem sluzu plodnego ktory zazwyczaj ma w okolicach owulacji (ciagnacy sie jak kurze jajko). Za kazdym razem podczas zadawalania mnie miala na sobie majtki i konczylem albo w chusteczke albo w jej ustach wtedy szybko sie mylem wlacznie z dlonmi i penisem, wycieralem wszystko etc, ona podobnie, przemywala rece, wycierala itp przed kontynuowaniem zabaw.

Teraz pare pytan.

1. Jesli nie bylo widocznej spermy na dloniach, tylko np zmyta lub wytarta, podczas dotkniecia pochwy ta reka jest mozliwosc zaplodnienia?

2. Jesli nie ma sluzu plodnego jaki ma zazwyczaj (ciagnacy sie itp) czy mozna przypuscic ze nie sa to dni plodne?

3. Czy wytarcie rak na ktorych byla sperma lub preejakulat do sucha, wystarczy by pozbyc sie zagrozenia?

4. Wiele razy czytalem ze zeby zaplodnic przez palec, owy palec musialby byc calutki w swiezej spermie, i to wepchniety bardzo gleboko do pochwy. A jakies wytarte resztki ktorych nawet nie widac nic nie zdzialaja. Czy to prawda?

5. Jesli mialem plame na spodniach, (jestem niemal ze pewien ze to nie byla sperma tylko np pasta do zebow) a moja dziewczyna przypadkowo na mnie usiadla bez majtek, akurat mniej wiecej w tym miejscu, ale przypuscmy ze byla do niewielka ilosc spermy to czy moglaby ona zaplodnic? (Czytalem ze sperma wnika w material i tam juz zostaje) - Kiedy zauwazylem ta plame byla juz zaschnieta (po incydencie z siadaniem na mnie) i nie zachowywala sie jak zaschnieta sperma.

Dzis jest jej 29 dzien cyklu, i ma objawy nadchodzacej miesiaczki, np bolace piersi (twierdzi ze okres powinien nadejsc niebawem gdyz piersi bola bardziej) wzmozony apetyt, wahania wagi i humorki. Planowana owulacja miala miec miejsce 28 marca (zabawy byly miedzy 22 a 25), ale 30-31 marca miala objawy owulacji typu byla bardzo podniecona i mokra. Wiec jeszcze jedno szybkie pytanie, jesli za kazdym razem wszystko bylo obmyte/wytarte przed dotykaniem pochwy, to okres nadejdzie?

Dzieki wielkie z gory za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
Strona 41 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group