Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.25"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 7:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mojej dziewczyny znow sie pojawila oznaka okresu tzn krew czy cosik takiego wczoraj i po tym ponownie nic okresu nadal nie ma co to moze znaczyc? I czym byc spowodowane?

Dodam ze jest on brązowawy inny niz kiedykolwiek i sa to takie plamienia.. oco kaman? Z dziewczyna kochalem sie 2 razy wtym miesiacu raz 7go a raz 14 obydwa stosunki byly stosunkami analnymi z wytryskiem wewnatrz.Ostatni okres miala 23go kwietnia dzis mamy 23 maja a ona tylko ma takie jakby plamienia wczoraj w poludnie sie troche pojawilo dzis rano rowniez i przedwczoraj tez co do tego 7go to nic sie niwydazylo takiego po czym moglbym sadzic ze to ciaza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie narazie @ brak , oby tak dalej...
miewam troche bole brzucha i pleców



mitek- ja to bym na miejscu twojej dziewczyny poszla jak najpredzej do ginekologa ,on pewnie rozwieje waze watpliwosci , a co do ciazy to raczej maloprawdopodobna skoro byl stosunek analny, bo w gruncie rzeczy zajsc w ciaze nie jest tak latwo jak sie czasami wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitek1171 sa dwie opcje
1) Okres sie rozkreca
2) Jesli do jutra nie dostanie normalnej miesiaczki wyslij dziewczyne na badanie tkrwi BHCG aby potwierdzic badz wykluczyc ciaze.

Wykluczyc ciazy nie mozna jesli kochaliscie sie w dni plodne, a wiadomo jesli wytrysk wystapil w srodku to moglo cos nie cos zplynac w okolice pochwy. jesli miala dni plodne = sluz plodny - gdy sperma zmieszlaa sie znimdoszlo do pewnej reakcji i plemniki poszly do jajeczka wiec ciaza jest mozliwa. Wiec musicie ja wykluczyc albo powtwierdzic, plamienia moga boc objawem ciazy niestety wiec radze byc ostraznym.

Dodano po 39 sekundach:

mysza917 no ty chyba w przeciwienstwie kolegi nie chcesz miec miesiaczki. Oby tak dalej trzymam mocno kciuki Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z przekroczeniem 40-stu stron temat zamykam i zapraszam do kontynuacji tu

http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp105765.html#105765
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xuzytkownikx



Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opolskie
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 8:50 pm    Temat postu: Czy to moze byc ciaza???? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem, juz prawie 3 tygodnie spoznia mi sie okres( powinien byc 8 listopada), cykl mam co 28-30 dni zdazalo mi sie ze spoznil sie o tydzien lub dwa ale nigdy tak dlugo. Zawsze sie zabezpieczamy z chlopakiem i nigdy zabezpieczenie sie nie zerwalo i nie zsunelo, naprawde uwazalismy. Tylko raz probowalismy bez zabezpieczenia ale i tak po chwili je uzylismy zeby nie ryzykowac. Normalnie jest to niemozliwe by doszlo do zaplodnienia lecz Dzis zrobilam test, pokazaly sie dwie kreski jedna pojawila sie od razu bardzo wyrazna natomiast druga slabsza po kilku minutach. Czy to moze byc faktycznie ciaza? jutro powtorze test. Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group