Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile

Mam na imię Michał i mam 21 lat i potrzebuje pomocy ....

Czy jeżeli miałem przygodę na imprezie która wyglądała tak :

W tym dniu kąpałem się bardzo dokładnie, przed samym wejściem na imprezę oddawałem parę razy mocz, po przyjściu była ona .....byliśmy bardzo pijany (ja na tyle że nie mogłem dojść i były problemy ze wzwodem).
Uprawialiśmy sex (bardzo dziki zresztą) przez 3 godziny, potem przerwaliśmy bo nie mieliśmy siły, ubraliśmy się, po godzinie znowu zrobiliśmy powtórkę, cały czas w między czasie robiła mi bardzo dokładnie ustami, po 7 a może 8 godzinach w końcu poczułem że zaraz wybuchnę, wyszedłem z niej i zacząłem się bawić rączką i skończyłem na niej.

Jak duża jest szansa na ciąże ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlugo trwalo zanim doszedles?

Wytrysk nastapil w jej okolice intymne?

NO powiem tak skoro nie bylo wytrsku to raczej szans na ciaze nie ma, pytanie czy wszystko dokladnie pamietasz skoro byliscie bardzo pijani....

Jednak jesli wytrysk nastapil w krotkim czasie po wyjsciu z niej, albo wytrysk nastapil w okolice intymne a ona miala dni plodne no to nic nie mozna wykluczyc. Moze sproboj sie dowiedziec czyma regularne cykle ilu dniowe i w ktorym dniu cyklu to mialo miejsce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem pewny ze skonczylem na jej piersiach, i stalo sie to jakies 5 sekund po wyjeciu czlonka, dodam ze zawsze ze swoja Kobieta tak robimy a w ciazy nie jest, umiem panowac nad swoim czlonkiem i wytryskiem, martwi mnie tylko to ze tak dlugo trwal ten sex...chwile przed wejsciem w nia zanim nastapil ostateczny wytrysk zrobila mi loda i bardzo dokladnego, zreszta tak jak pisalem, kilka razy robila loda podczas tego stosunku, doslownie go zasysala jak odkurzacz....a wytrysk to byl ogulnie pierwszy od 48 albo 72 godzin podczas ktorych niekednokrotnie oddawalem mocz oczywiscie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robienie loda - ręce mi opadają jak takie coś czytam to się zwie SEKS ORALNY ładniej i kulturalniej brzmi. Robić loda to mi się kojarzy z panienkami co stoją przy drodze.

POwiem tak w krótkim czasie przed wytryskiem mogą pojawić sie w preejakulacie plemniki zdolne do zapłodnienia, panowanie nad członkiem tutaj nie ma nic do rzeczy. Długość seksu również nie ma nic do rzeczy, chodzi o sam wytrysk... 5 sekund nie jest duzo nie wykluczone że plemniki juz sie w preejakulacie pojawiły wiec jesli dziewczyna miała dni płodne nic nie mozna wykluczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prejakulat....jak to w koncu jest? W nim sa zywe czy martwe plemniki? A moze tylko te co zostaly z poprzedniego stosunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z poprzedniego stosunku moga tam byc jesli nie umyles czlonka i nie oddales moczu.

Oraz moga sie w nim znajdowac (w preejakulacie), na krotko przed wytryskiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z poprzedniego stosunku nie bylo mozliwosci zeby cos zostalo bo ok 48 godzin wczesniej byl poprzedni stosunek i w miedzyczasie nieraz sie mylem i siusialem:p, a sprawdzic nie moge czy miala dni plodne bo to byla niestety zdrada mojej narzeczonej.....prosze nie komentujcie tego prostackiego zachowania....wiem ze zrobilem zle....moja kobieta juz wie. ..i zalezy mi zeby ta przygoda nie skonczyla sie ciaza z panna ktora wiem tyle ze mieszka obok. ..i nic poza tym...jestem pewny ze skonczylem na niej a nie w niej......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nam nic do tego co ty robisz :]

Jesli wytrysk nie byl zaraz po wysciu z niej to nie bedzie ciazy, jesli na styk no to mozna dyskutowac.... ttutaj musisz sobie odpowiedziec sam na to pytanie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyszedlem z niej bo czulem ze to sie zbliza....po wyjsciu bawilem sie jeszcze pare dluzszych sekund raczka i wtedy doszedlem od poczatku do konca i skonczylem na niej, ale ile to trwalo sekund dokladnie od momentu wyjecia do wytrysku to nie jestem w stanie powiedzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na przekroczenie 40str proszę kontynuować rozmowę tutaj:

http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp109992.html#109992

Temat zamykam Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group