Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze to niedobrze jak miała płodne.. ;/
istnieje szansa ze w tym płynie mogły byc plemniki ale dopiero przed samym wytryskiem. skoro do niego było daleko to wg mnie ciazy nie bedzie .ale lekarzem nie jestem.
jesli nie minelo 72h to mozecie uzyc tabletki "po".

Dodano po 17 sekundach:

albo... liczyc na fart Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby jeszcze jest czas na wzięcie Postinoru bo nawet jedna pełna doba nie minęła...

Za to moja dziewczyna jest bardzo spokojna i powiedziała żebym się nie martwił, ale ja mam taką naturę...

W ogóle dzięki że odpisałaś tak szybko...

Dodano po 2 minutach:

Po tej sytuacji wyszedłem... i zaczęła mnie masturbować i też nie doszedłem... dopiero później w łazience sam dokończyłem sprawę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha czyli do wytrysku było daleko. wiec moze nie bedzie tak zle Smile
a dni płodne to nie wszystko. moze juz było po owulacji? Smile nie wiadomo. komorka jajowa zyje ok 12h wiec byc moze juz obumarła jak doszlo do stosunku Smilea wiesz moze ilodniowe ona ma cykle? czy sa regularne? i w ktorym dniu to sie stało? jesli bym znała odp na te pytania to łatwiej by było okreslic czy jest szansa na zapłodnienie czy nie.

Ehhh... napisał:
W ogóle dzięki że odpisałaś tak szybko...


nmzc Razz akurat siedze na forum to odpisze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałem dużo tej antykoncepcji po, ale nie chcę żeby moja dziewczyna się "szprycowała" chemią... ale z drugiej strony się boję... i nie wiem co zrobić...
Postinor to też nie mały koszt ajj i w ogóle nwm co mam robić..

Dodano po 2 minutach:

Postaram się jak najszybciej podać te informacje...
Tak to jest.. jak są chwile uniesienia... ajj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehh odpowiedz na pytania ktore zadałam to podpowiem co ja bym zrobiła na jej miejscu.
pewnie ze to chemia ale jesli nie chcecie byc rodzicami (nie wiem w jakim jestescie wieku) to lepiej zazyc te tabletke.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jesteśmy jeszcze za młodzi na to żeby zostać rodzicami...
Postaram się jak najszybciej podać te odpowiedz na Twoje pytania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok w takim razie czekam,jak nie ja to ktos inny pewnie wyrazi swoje zdanie Smile.
ps- skoro jestescie za młodzi to warto wydac 80zł na 1 tabl niz 2tys/mcznie na dziecko co nie ? ale nie moja sprawa :]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiadomo... wiem że masz rację, jesteś bardziej doświadczona xD

Dodano po 2 minutach:

Dobrze że znalazłem takie forum, gdzie ludzie starają się pomóc a nie tylko krytykują...
I cieszę się że akurat trafiłem na Ciebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj tam juz nie przesadzaj Razz mowie co mysle.
a co do moich pytan...to kiedy mam sie spodziewac odp ? zaraz czy wieczorem? ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz ;>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group