Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.25"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabełek88 napisał:
... na tym forum można się tylko dodatkowo zestresować...


Skoro tak twierdzisz, to po co w ogóle wchodziłaś na to forum ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie
od 3 miesiecy staramy sie o dzidzie .
dzis powinnam dostac @ ale nie mam.
wczoraj zrobilam test bo nie moglam wytrzymac i niestety negatywny....
od tygodnia bardzo bola mnie piersi i mi urosly , mialam tak samo rok temu i to byla ciaza ale poronilam.
moze zrobilam zawczesnie test a moze sie on pomylil???????
wczoraj mialam bóle jak na okres a dzis mi przeszly.
jak myslicie ????????? a moze test sie pomylil ( robilam go popoludniu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysza917 no jesli powinnas miec dzisiaj miesiacze to powinien byc juz wiarygodny - ale na pocieszenie ci powiem ze testy apteczne lubia sie mylic, nawet nie wiesz jak czesto. Najlepiej zrobic test z krwi bhcg da 100% pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem ze czasem sa niewiarygodne a niestety nie mam jak zrobic test z krwi bo mieszkam w londynie a tu z tym jest bardzo trudno.
mam nadzieje ze @ nie dostane..........a pozatym mam straszne wzdecia ze wygladam jakbym juz byla w zaawansowanej ciazy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ellm



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciał bym zapytać o objawy zajścia, z moją dziewczyną robiliśmy to w wannie stosunek przerywany ale zawsze zostaje preejakulacja w której są plemniki, 2h po zaczął ją boleć brzuch w okolicach jajnika bolał ją do wieczora dobre 10h na 2gi dzień nic, na 3ci bolało ją podbrzusze, czytałem już ze do zagniezdzenia ~~ dochodzi po dłuższym czasie więc już sam nie wiem czy to tylko głupi zbieg okoliczności bo szansa na zajście była praktycznie żadna, także pytanie czy tego typu ból i w takim czasie po stosunku może oznaczać zapłodnienie, wiem że odpowiedzi od lekarza tu zapewne nie uzyskam wiec wolał bym żeby odpowiedział osoby, które wiedzą a nie wydaje im sie;) (czyt osoby które były w ciązy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż są dwie opcje :
- jest za wcześnie na test bo pomimo,że zrobiłaś test w dniu spodziewanej miesiączki owulacja mogła być znacznie później i to dopiero początek fazy lutealnej niewykrywalnej przez zwykły tes
- nie jesteś niestety w ciązy.

Spróbuj inaczej. Oblicz środek cyklu i dodaj do tego 14 dni i wtedy zrób test jeśli okres nie przyjdzie . Wtedy test już bankowo się nie myli.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno mi wyliczyc srodek cyklu bo ostatnie 3 miesiace milam nieregularne @.
nie wiem dokladnie kiedy mialam owulacje bo czesto mialam bóle podbrzusza jak przed owulacja, ale wspolzylismy juz pod koniec @ i praktycznie co drugi dzien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm odczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test z porannego moczu. A no i jeszcze jeśli masz termometr zmierz sobie tempkę przed wstaniem z łóżka tuz po przebudzeniu w pochwie. Nie mierzysz jej regularnie więc nie będzie ona wyznacznikiem ale zobaczymy co wykaże.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jaka ma byc temperatura?
podwyzszona?\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tempka po owulacji podnosi się i na wyższym poziomie utrzymuję się aż do okresu ( lub spada tuż przed) . Jeśli jest się w ciąży temperatura będzie na wyższym poziomie przez 3 pierwsze miesiące.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group